Daha beyaz ve daha parlak cilt için kalıp sabun ve bildiğimiz kese:)

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
Canlarim beyazlik ve parlaklik temiz bir cildin göstergesidir burdanda vararak ve deneyimlerimi katarak diyebilirimki haftada 2 kez bildiğimiz haci şakir kalip sabunla kese masrafsiz uğraştirmayan tek çözüm öle pahali şeylere hiç gerek yok. Düşünün eskilerin ciltleri neden güzeldir diye yaptiklari sadece bu he ayrica her gece yatmadan önce kiriklerinizin diplerine badem yaği sürün oda kiprikleri besliyo ve uzatiyo

yaseminim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet çok doğru aslında imkanımız olsa da hamam kültürünü sürekli devam ettirebilsek oda çok iyi gelir eminim :)

April

Hep daha daha çok oku!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
kese kaftada 1 yapılabilir ama sabuna katılmıyorum. PH dengesini bozar, aşırı kurutur ve erken kırışıklara sebep olur.

BenGulNR

ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim cildime ne zaman sabun deyse geriyor, kurutuyor ve pul pul ediyor bu nedenle asla cildime sabun kullanmıyorum.Keseye gelince bildiğiniz gibi arkadaşlar sert kumaştan yapılan bir malzeme yüzümüzdeki deri çok ince ve hassas olduğundan haftada 2 defa keselendiği zaman ne kadar zarar verebileceğini düşünmek bile istemiyorum

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
sabun her cilde uygun değil...kese yaptığımda bütün sivilcelerim yüzeye çıkıyor..
yinede teşekkürler paylaştığın için :)

MaGnE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
sabun kullanılırmı ya kurutur cildi ....eskilerdeki o hacişakir sabunları bu günümüzde kaldıgınımı sanıyorsunuz:KK42:

alone2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
402
bende bunları yapıyorum kendimi bildim bileli. sabun kullanmayanlar ne kullanıyo yüzüne merak ettim :26:

Yukarı Alt