Daha önce açtığım konunun gelişmeleri

livaswonderland

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
364
61
34
İş arkadaşımla ilgili konu açmıştım ve baya eleştri almıştım. Son gelişmeleri yazmak istemiyorum, bir nevi dertleşmek
Arkadaşım benimle konuşmak istedi.Tamam dedim. Ben hatamı kabul ediyorum. Keşke söylemeseydim ben seni uyarmak istedim, çok ilgileniyordu seninle dedi. Ben de öyle birşey olsa bile bıraksaydın kendim fark etseydim kaç yaşında insanım kendim fark ederdim dedim. Eşi seninle konuşmasını istemiyormuş, Bana çok bağırdı, üzerime yürücek diye korktum,ben seni yakın gördüğüm için söyledim ama eşinin seninle konuşması filan çok saçma çok abarttı dedi.
İş dışında konuşmak istemiyorum dedim tamam dedi.
Evet arkadaşımla mesafeliyim, iş dışında konuşmuyorum. O abi dediğim kişiyle de konuşmuyoruz.
Burdaki çoğu kişi galiba haklıydı. Keşke söylemeseydim. Böyle olucağını bilseydim söylemezdim. Eşinin benimle konuşmak istemesi ve adama benden için konuşmucaksın demesi kocasına güvenmediğini gösteriyor. Saçma sapan işin içine girdim. Adamın morali çok bozuk. Yakında bu bölümden gidebilir.
Beni eleştirenlere haklıymışsınız demek için açtım konuyu

_Sitare_

Sakın korkma, hayat bizi deniyor ...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
11.038
14.000
Insanlar biz onları önemsediğimiz kadar var olurlar hayatımızda , arkadaşınız öyle düşünüp size söyledi siz büyümeyecektiniz kıza ağzının payını verip susturup işinize bakacaktınız gerçi hata yaptığınızın farkındasınız diyecek pek bisey Yok konuşmaya devam etmenizi tavsiye etmem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 39 gün kaldı.

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

donotsaygoodbye

Mustafa Kemal'in askerleriyiz!
Pro Üye
18 Temmuz 2011
2.284
9.125
Süslen püslen git diyordu eşi size. Bir de ne tuhaf iş yeri orası öyle, hiç profesyonel değil. Dedikodu kazanı gibi herkes bir tuhaf. Konuyu kapatın madem, kimseyle de bir daha bu konu hakkında konuşmayın.

livaswonderland

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
364
61
34
Ee hani kadin sakin bozmayın muhabbetinizi demisti noldu o is?
Ben de anlayamadım. Bana o şekilde söyledi. Aranızdaki mesafeyi bozmayın dedi
Ama arkadaşıma o abi bağırmış,eşim Konuşmamı istemiyor diye. Benden için,işi bırakıcam dedi git konuş işi bırakmasın demiş.
Bana o şekilde konuşup, kocasına da konuşmucaksın demesi çok anlamsız. Amacı ne anlamıyorum. Bana eşime güveniyorum diye görterirken demek ki içten içe o şekilde düşünmemiş. Söylediğime pişman ettirdi adam.

livaswonderland

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
364
61
34
Süslen püslen git diyordu eşi size. Bir de ne tuhaf iş yeri orası öyle, hiç profesyonel değil. Dedikodu kazanı gibi herkes bir tuhaf. Konuyu kapatın madem, kimseyle de bir daha bu konu hakkında konuşmayın.
Eşimin yaptığına hiç anlam veremedim. Bu olanlardan sonra konuyu hiç açmadım ancak ne arkadaşımla ne adamla konuşmuyorum
Arkadaşım benimle konuşmak istiyor ama mesafemi koydum. Adamla da hiç konuşmuyorum. Oda zaten elinden geldiğince konuşmuyor.

UfuruktenPrenses

Guru
Pro Üye
26 Eylül 2007
14.234
13.398
Arkadaşım sen gerçek bir kullanıcı değilsin değil mi ? illaki geyik yapacaksan yaparız, ama içerik gittikçe kalitesizleşiyor. farkındasın değil mi ? gerçeksen adama delimanyak aşıksın nokta , değilsel içerik kalitesini yükselt nokta. diğer konuda 245. tane mesajım var , neyin ne olduğu ortada...

UfuruktenPrenses

Guru
Pro Üye
26 Eylül 2007
14.234
13.398
Eşimin yaptığına hiç anlam veremedim. Bu olanlardan sonra konuyu hiç açmadım ancak ne arkadaşımla ne adamla konuşmuyorum
Arkadaşım benimle konuşmak istiyor ama mesafemi koydum. Adamla da hiç konuşmuyorum. Oda zaten elinden geldiğince konuşmuyor.
Niye hani 4 lü karar vermiştiniz kankiydiniz düşman çatlatacaktınız ne oldu ?

livaswonderland

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
364
61
34
Niye hani 4 lü karar vermiştiniz kankiydiniz düşman çatlatacaktınız ne oldu ?
Meğer arkadaşıma başka şeyler söylemiş. Eşim Konuşmamı istemiyor diye. Ben de meraklı değilim de, insanlar neden bir öyle bir böyle konuşur onu anlamıyorum
Arkadaşım da adama söz verdirttiğimi bilmiyormuş. Ben söz verdirttim sakın söyleme diye kendisi gelip söylemiş ve sana bağırmış dedim. Kimse kimseyle konuşmuyor

livaswonderland

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
364
61
34
Sürekli dikkat çekmeye çalışıyorsunuz sanki.

Eski konu yeterince infial yaratmadı sanırım buna geçtiniz. Bari ondan devam etseydiniz. :olamaz:
Konumu kapattırmıştım. Gerçekten sinirlerim çok bozuktu ama şu an gayet sakinim ve beni eleştirenler neden söyledin diyenler haklıymış. Keşke hiç bu konuyu açmasaydım

UfuruktenPrenses

Guru
Pro Üye
26 Eylül 2007
14.234
13.398
Meğer arkadaşıma başka şeyler söylemiş. Eşim Konuşmamı istemiyor diye. Ben de meraklı değilim de, insanlar neden bir öyle bir böyle konuşur onu anlamıyorum
Arkadaşım da adama söz verdirttiğimi bilmiyormuş. Ben söz verdirttim sakın söyleme diye kendisi gelip söylemiş ve sana bağırmış dedim. Kimse kimseyle konuşmuyor
eşine yetiştirdin mi aile dostu minnoş abinizden oldunuz ?

En buyuk kk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
1.539
4.075
Arkadaşım sen gerçek bir kullanıcı değilsin değil mi ? illaki geyik yapacaksan yaparız, ama içerik gittikçe kalitesizleşiyor. farkındasın değil mi ? gerçeksen adama delimanyak aşıksın nokta , değilsel içerik kalitesini yükselt nokta. diğer konuda 245. tane mesajım var , neyin ne olduğu ortada...

Ben katilmiyorum bence konu sahibi adama asik degil sadece cok pimpirikli ve gergin bir insan. En ufak dedikodusunun cikmasindan cok korkuyor, kafasinda kuruyor, esinden bisey saklarsa, herhangi birinden bir sey saklarsa cok kotu sonuclar olacagindan korkuyor. Kisacasi kendinden emin olmayan cocuksu bir kisilik bence en ufak bir durum onda cok buyuk anksiyetelere sebep oluyor. Bu turden kisiliklere asinayim ben de biraz oyle oldugum icin konu sahibinin kafasindan gecenleri filan tahmin edebiliyorum.

Adamin da karisina telefon acip kavgasini dinletmesi garip geldi mesela bana. Tamam evde olanlari anlatirsin dertlesmek manasinda ama telefon acip hesap sormani dinletmek filan ne alaka.

livaswonderland

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
364
61
34
Ben katilmiyorum bence konu sahibi adama asik degil sadece cok pimpirikli ve gergin bir insan. En ufak dedikodusunun cikmasindan cok korkuyor, kafasinda kuruyor, esinden bisey saklarsa, herhangi birinden bir sey saklarsa cok kotu sonuclar olacagindan korkuyor. Kisacasi kendinden emin olmayan cocuksu bir kisilik bence en ufak bir durum onda cok buyuk anksiyetelere sebep oluyor. Bu turden kisiliklere asinayim ben de biraz oyle oldugum icin konu sahibinin kafasindan gecenleri filan tahmin edebiliyorum.

Adamin da karisina telefon acip kavgasini dinletmesi garip geldi mesela bana. Tamam evde olanlari anlatirsin dertlesmek manasinda ama telefon acip hesap sormani dinletmek filan ne alaka.
Aynen öyle beni çok iyi anlamışsınız
Yanlış anlaşılmaktan korktukça başıma geliyor. Böyle herkes küs kimse konuşmuyor. Aslında arkadaşım benimle konuşmak istiyorum ama ben soğudum hiç bir şey eskisi gibi değil. Böyle olmasını istemezdim

Lolapink

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2017
875
909
İş arkadaşımla ilgili konu açmıştım ve baya eleştri almıştım. Son gelişmeleri yazmak istemiyorum, bir nevi dertleşmek
Arkadaşım benimle konuşmak istedi.Tamam dedim. Ben hatamı kabul ediyorum. Keşke söylemeseydim ben seni uyarmak istedim, çok ilgileniyordu seninle dedi. Ben de öyle birşey olsa bile bıraksaydın kendim fark etseydim kaç yaşında insanım kendim fark ederdim dedim. Eşi seninle konuşmasını istemiyormuş, Bana çok bağırdı, üzerime yürücek diye korktum,ben seni yakın gördüğüm için söyledim ama eşinin seninle konuşması filan çok saçma çok abarttı dedi.
İş dışında konuşmak istemiyorum dedim tamam dedi.
Evet arkadaşımla mesafeliyim, iş dışında konuşmuyorum. O abi dediğim kişiyle de konuşmuyoruz.
Burdaki çoğu kişi galiba haklıydı. Keşke söylemeseydim. Böyle olucağını bilseydim söylemezdim. Eşinin benimle konuşmak istemesi ve adama benden için konuşmucaksın demesi kocasına güvenmediğini gösteriyor. Saçma sapan işin içine girdim. Adamın morali çok bozuk. Yakında bu bölümden gidebilir.
Beni eleştirenlere haklıymışsınız demek için açtım konuyu
Abi sizinle hiç mi konuşmuyor o günden sonra?
Valla ben anlamadim ee hani karısı siz boşverin onu aranızı bozmayın diyordu??
Bence karası sizi denemiş gibi tepkileriniz ölçmüş ve eşinin saçma laflarını duyduktan sonra da eşine konuşmayacaksın demiş.
Gerçekten iyi niyetli ve modern bir aile.