Dans ayakkabısı ve malzemesi yapan ve satan mekanlar...

Oyku Duru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
19
0
Arkadaslar;

latin
ya da ballroom dans / damat ya da gelin dugun / nisan / soz ayakkabilarina ihtiyaci olan varsa lutfen bana kubilaylay@gmail.com adresinden yazarak haber versin.

ÇİN MALI OLMAYAN (baska ğlkelerden gelen Çin malı hiç değil)%100 TÜRK ustasının el emeği olan (atelyeyi gezebilirsiniz), %100 gerçek deriden, %100 size uygun çünkü ayağınızın ölçüsü alınarak yapılan ayakkabılar. Bir kere olsun size özel bir ayakkabınız olsun ,-) Bunu hissetmek size özel gelecek ,-)

Not: Reklam unsuru yapmamak için site ve marka adı vermedim ama bahse konu ayakkabılar zaten halihazırda ebay ve alibaba'da o müşteri kitlesine özel fiyatlarla satılmaktadır.

ysmnnl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
1
0
merhaba arkadaşlar, ilgilenenler olursa eğer dans ayakkabılarımı satmayı düşünüyorum sadece iki kere giydim. supandance
3,5 , kahverengi

kadrajist

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2015
7
3
Tüm dans ayakkabılarımı Necmi Usta'ya yaptırdım.Yeri Taksim Mis Sokak'ta, bulamazsanız markete sorun, hemen yanı en üst kat.

Sibel Baysal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2017
4
0
Türkiye'den dünya'ya ayakkabı satan iki site önerebilirim. ve hem fiyat hem de kalite olarak tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sibel Baysal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2017
4
0
İki tane çok iyi firma önereceğim, Hem Türk firma oldukları için en ufak bir sorunda hızlı çözüm buluyorsun, hem fiyatları çok uygun hem de gerçekten avrupa!da pek çok büyük markayla rekabet ediyorlar... ve şimdiden hayırlı olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt