• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Dayımla “düzgün otur” kavgası

waterlily1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.684
1.781
Arkadaşımın sorusu ona göre yanıtlarsanız sevinirim 🙏

merhaba normalde internet ortamı kullanmıyorum ama şuan titriyorum..22 yaşındayım akşam çay içmeye anneannemlere gittik otururken dayım bana bacağını indir dedi ( kendisi 40 yaşında anneannemin parasını yiyen işsiz biri saygı haketmiyor bence) ama ben onun için yapmadım alışkanlık babam bir şey demiyor mesela alışmışım öyle oturmaya.İndirdim neyse dedim bütün gün çalışmışım oruçluyum farkında değilim bu seferde sırtımı çok yaslamışım yine geldi odasından bana düZgün otur dedi bende patladım oturuyorum zaten diye oda üstüme yürüdü ben annen değilim düzgün konuş diye bende istediğim gibi otururum dedim. Kavga çıktı Ve teyzemlerin hepsi laf etti bari evin erkeğine saygısızlık etmeseydin diye hayır yani ne alaka ben onu anlamadım bende kalktım geldim annem yine dayımı hakladı defol git dedi ve dayımın mağazası var aksesuar üzerine (Tabi boş kaç kere batırdı)ben şuan mağaza kapalı diye arkadaşlarıma Mağazadakileri sattım sırf eline para geçsin diye hatta biri iade oldu parasını almadım ondan (önceden vermiştim) böyle iyilik ettiğim insanlar nankör olunca sadece kendime üzülüyorum cidden nasıl kurtulucam bunlardan

waterlily1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.684
1.781
Bizim insanlarimizin sekilciligine sinir oluyorum. Saygi göstergemiz bacak bacak üstüne atmamak. Özellikle kadin oldugunuz icin size bunu diyebildi zaten. Kendinizi ezdirmeyin. Koca insansiniz dayiniz karisamaz.
Evet arkadaşımında tek kızdığı “kadın” olduğum için bunu yapması.. erkek için olsa bunu demezdi dedi.. haklı..

Mormenekse89

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
930
938
İyilik ettiğim diyorsun da dayin yani :) bahsettiğin kişi. Dayin bence biseylere sinirlenmiş belki istemeden sana yansıtmış blmyrz çünkü gerçekten insanlar hep kendi tarafindan anlatınca haklı buluyorzz şuan sizi dinleyince. Dayinz durduk yere size takik gibi ama neden yani hep mi byle sizi sevmiyormu yada. Neden byle davrandı .....

waterlily1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.684
1.781
Görgü kuralları ile dayının iş muhabbetini neden bağdaştırıyorsun battıysa kendine batar, saygı değeri işi olmayışına göre mi belirliyoruz insanlara bu ne kin öfke?? Annen fark etmeden dolduruşa getiriyor sanırım.
Büyük küçük kavramları çok abartılmadan yapılmalı bencr haksızsın.
Görgü kuralları eskide kaldı bence. Annem onu tutuyor beni neden dolduruşa getirsin? Ben kendisini bizden çok para yediği için saygı gösterecek biri görmedim. Zira borçlarının arkasında durmayan biri

waterlily1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.684
1.781
İyilik ettiğim diyorsun da dayin yani :) bahsettiğin kişi. Dayin bence biseylere sinirlenmiş belki istemeden sana yansıtmış blmyrz çünkü gerçekten insanlar hep kendi tarafindan anlatınca haklı buluyorzz şuan sizi dinleyince. Dayinz durduk yere size takik gibi ama neden yani hep mi byle sizi sevmiyormu yada. Neden byle davrandı .....
Normalde seviyor ama bu konuda hep böyle

melankolik_24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
2.198
1.935
Görgü kuralları ile dayının iş muhabbetini neden bağdaştırıyorsun battıysa kendine batar, saygı değeri işi olmayışına göre mi belirliyoruz insanlara bu ne kin öfke?? Annen fark etmeden dolduruşa getiriyor sanırım.
Büyük küçük kavramları çok abartılmadan yapılmalı bencr haksızsın.
Insan yorgun oluyor oruc oluyor yaslanmicak mi yani? Bir erkek bunu yapiyor olsa dayisi söylecekmiydi bir sey?

Yukarı Alt