Definitely,Maybe / Kesinlikle,Belki

kurmis

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
30

Will Hayes 30 yaşında, bir kız çocuk sahibi olan ve boşanmanın eşiğine gelmiş bir babadır. Anne ve babasının hikayesini öğrenmek isteyen küçük Maya, Will'i geçmişe geri döndürecektir. 1992 yılında başlayan ve üç farklı kadınla apayrı bir ilişki yaşadığı bu hikayede, Will sevgililerinin isimlerini Maya'dan özellikle saklar. Böylelikle Maya annesinin Will'in hangi sevgilisi olduğunu tahmin edecektir. Bayan Hayes Will'in kolej aşkı Emily mi, uzun süre dostu olan April mi, yoksa özgür ruhlu idealist gazeteci Summer mıdır?

kurmis

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
30
- i love penguins!
- me too...
- me three...

he he heralde aklımda en cok kalan replik budurşakkıdı

güzel bir filmdi,eşimle sıkılmadan izledik diyebilirim....

J

julietofIzmir

Ziyaretçi
ben de çok beğendim.. harika bir romantik komedi.. ama eşim sevmez :) ben tek başıma izledim, sıkıntılı bir anınızda izlenebilir kaydirigubbakcemile2

MissA

Doğum Hikayecisi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
ben bu filmi internetten online izledim altta yorumlarını okudum herkes bi özmüş bi övmüş o yüsden de insanın içinde ister istemez büyük beklentiler oluo adamın o kadınla evlenmesi üstüne bide çocuk yapması hiç hoşuma gitmedi:1closedeyes:
ya güsel bi filmdi ama çok aşırı bi tarafı yoktu işte

akksoutiv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok güzel bir filmdi özellikle sonda adamın mutlu sonu söylemedim dediği yer çok güzeldi (sıkılmadan arkadaşlarımla beraber izledim)

loading

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok güzeldiopuyorumnanaktan
konusuna bakmadan ryan reynolds oynadığı için izlemiştim ama iyiki izlemişim..

Yukarı Alt