Defolu Başak

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
19.118
Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma bir boyutta yaşıyorsun. Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması pek muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her büyük sanatçı gibi "Kimse beni anlamadı!" diye çıldırırsın, yarım aklın da gider.

E

EU1

Ziyaretçi
başak burçları yarım akıllı mı yani??
aşk olsunnn...
tamam en zeki burç ikizler ama başak burcuda çok mantıklı ve de akıllı yorumlarıyla herkes tarafından örnek alınır !!

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
Emoji Skoru
142
eliff ne demek oluyoo buu şimdi:mymeka: :dilcikar:

Sitarem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Başaklar zeki ve dikkatlidirler..Bi yanlışlık oldu galiba..

yenidengxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma bir boyutta yaşıyorsun. Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması pek muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her büyük sanatçı gibi "Kimse beni anlamadı!" diye çıldırırsın, yarım aklın da gider.
Arkadaşım başak burçlu birine kızmışsın belli ama genelleme lütfen

ESRANIL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
başaklara hakaret mi var ??? bi iki tanesi kötü olabilir her burcun vardır öle ama "sanatcı ruhlu oldgun için apayrı sacma boyutta yasıosun" bu kelime yakışmadı ...

dishy_kartal

Afyon Kaymağı...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
176
ben su ana kadar burclar uzerine yapilan yazilarda yorumlarda çok akilli ve mantikli burc olarak basaklari okudum 12 burc arasinda en çalkan burc yine biz basaklarin, yaw ben basak olmaktan cok mutluyum cunku ozelliklerimle ovunurum her daim..

elenya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben tipik 1 başak burcuyum ama şükürler olsun evliyim kimse beni alamdı diye düşünmüyorum ve başak burcu birine kızmışsın sanırım ama defolu başaklar falan cok ayıp git kızdıgın kişiye direk söyle buraya böyle form acma

SERRA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
285
arkadaşlar anladığım kadarıyla elif ablamız her burca bir defolu eleştiri yapmış amacı herhalde daha fazla ödül almak veya yanlız canısıkılıyo takılıyoo ölee işte bence kimse üzerine alınmasın zaten her başak kendini bilir bu özellikler bize uymuyor zaten elif ablam kaynağın kötü yoksa biz başaklar herzaman eleştiriye açığızdır.doğru olursa uyduruk diiilll:)

Yukarı Alt