Defolu Kova

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
19.108
Sen güya çok atak birisin ya, birşeyi elde etmek için her türlü yalanı söylüyorsun. Ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne yapıyorsun, çünkü kafan almıyor. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince kabahat oluyor değil mi

77zeyno77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu mailme gelmisti once ne oluyor dedim sornada koptum gulmekten cok hosuma gitmisti

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
Hadi ordan.:mymeka:

C

character

Ziyaretçi
bence de hadi ordan:mymeka:
kıskanılıyoruz arkadaşlar..

C

character

Ziyaretçi
burçlar içinde en kafası alan biziz ne de olsa:smiley-cool:

selinns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kovaya laf yok,en iyi burç kova kendimden bilirim:))

E

EU2

Ziyaretçi
Kovanın zekası, karizması, kültürü, popüler olması her zaman kıskanılmıştır ve kıskanılacaktır... Tanıdığım hiçbir kova da defo görmedim ben. Hem tüm bu özellikler defoysa varsın olsun. Defosuzlara yanarım ben :))))))))))

>>>SENemmm<<<

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tamam her burcun kötü yanları var canım ama bu yazdıkların hiç de kovaları tarif etmiyor...herşeyden önce kovalar zekasını çok iyi kullanan burçlardır, bu cümleyi ''...çünkü kafan almıyor.'' sözüne karşılık olarak söyledim canım.ayrıca ben kendimden de çok iyi biliyorum kovalar yalandan nefret eder.kovalar dürüstlükleriyle de tanınırlar.içleri neyse dışları da odur.bu kadar dürüst olan kovaların ,senin tabirinle ''türlü yalan söylemeleri'' ne kadar da tuhaf olur dimi...anlaşılan pek fazla bilgin yok kovalarla ilgili.kovaları biraz daha araştırmanı tavsiye ediyorum tatlım sana.

Yukarı Alt