Değeri yorumlayabilen arkadaşlar AMH 0.113

bebegimi beklerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
21
3
Merhabalar öncelikle yeni üye oldum
Doktor Kontrolüne gittiğimde gebeliğe hazırlıkta AMH değerime bakıldı 0.113 çıktı ama henüz doktora göstermek için fırsat bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

MaystenG

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
2.390
2.911
Kadınlarda antimüllarian hormon normal değeri yaşa bağlı olmakla birlikte genel olarak 1-3 ng/dl arası normal kabul edilir. 1 ng/dl altındaki değerler over rezervinin azaldığını gösterir.

moon31

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
208
73
Moralinizi bozmak istemiyorum insallah rabbim tum isteyenlere nasip etsin.Benimde Amh 0.02 doktorlar sansimin cok dusuk oldugunu soylediler.3 basarizis tup bebek denemesi 2'sinde hic yumurta olusmadi 1'inde ise 3 yane olustu ama gelismedi.38 yasinda erken menepoz dendi

bebegimi beklerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
21
3
Moralinizi bozmak istemiyorum insallah rabbim tum isteyenlere nasip etsin.Benimde Amh 0.02 doktorlar sansimin cok dusuk oldugunu soylediler.3 basarizis tup bebek denemesi 2'sinde hic yumurta olusmadi 1'inde ise 3 yane olustu ama gelismedi.38 yasinda erken menepoz dendi
öncelikle geçmiş olsun ve unutmaki herkes kendine özel ve sorunlar çok farklı. Tedavi için yeni baslam8s birine bunu söylemek ne kadar doğru onu da bilmiyorum size kalmis.
Bende sana şöyle soyleyim amh düşük bi arkadaşım var ve toplamda 4 yumurta ve sonunda 2 transfer ve rabbim 3üz kız çocuğu nasip etti. Ve tedaviye yeni başlamış biri olarak umutluyum rabbim dilerse herşey olur amh önemli bisey değil yaşın genç ise ben daha 27 yaşındayım.

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
581
572
canim su anda gata da başlıyorum raporu orda çıkarttım tedaviye ultrason ve hsg sonuçları iyi ve normal climara bant ile başlayıp cetrotide iğne kullanicam hayırlısı heyecanliyim tabiki 😁 sizin de mi amh nız düşük
Allah yardımcın olsun canım inşallah herşey yolunda ilerler.benim ki fena değil. 1.8 çıktı düşük sınıra yakınmış öyle dedi doktorum.bir de yumurta kalitesi için bir kaç şey önerdi onları kullanıyorum,omega 3-polen-arı sütü bugün başladım hepsine .

bebegimi beklerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
21
3
Allah yardımcın olsun canım inşallah herşey yolunda ilerler.benim ki fena değil. 1.8 çıktı düşük sınıra yakınmış öyle dedi doktorum.bir de yumurta kalitesi için bir kaç şey önerdi onları kullanıyorum,omega 3-polen-arı sütü bugün başladım hepsine .
aslında ultrasonda ne gördükleri bu donemde daha belirleyici oluyor. Evet bende onları kendi kendime kullanmıştım doktora başladığımda ek olarak dhea verdi bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun sağlıkla sihhatle b3beklerimize kavuşuruz 👋

Yukarı Alt