Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Değişik örnekler arıyorum...

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve HAZEL.SU tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : HAZEL.SU
  1. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bana yatak odası dantel örneği lazım , yapılışı ile beraber. İnternetten ve buradan istediğim gibi bir şey bulamadım. Ayrıca varsa mutfak için de lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Öpüldünüzzzzzzhihoyyyt

2. 1 Eylül 2008
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Ödül Puanları:
    106
    yanlis yere acmissin konuyu canim...

4. 17 Ekim 2008
  5. SAHSENEM_7

SAHSENEM_7 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    yenı bır sıte actım yatak odası ıcın sık ıgne guzel bır ornek var mutfak ıcınde var ama daha fotograflarını koymadım ılgılenırsen yapılısınıda yazarım sana
    http://sevdaerdogan.blogcu.com/

6. 27 Ekim 2008
  7. Cevrimhici

Cevrimhici Şampiyon Belli 2. Kim? Pro Üye

Ödül Puanları:
    113
    Dantelle ilgili sorunuzu Nakış bölümüne açmışsınız..
    Taşıyorum..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.