Delinen kıyafetler

blueangeel

Hayat dardır, doğru, ama umut ta geniş... Goethe
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2016
25
15
Hanımlar çıldırmak üzereyim, tişörtlerim, kazaklarım göbek civarından deliniyor ama evde sadece bana ait olanlar buna atlet dahi dahil,
Sebep bulamıyorum makine olsa neden sadece bana ait olanlar? Güve olsa neden sadece bana ait olanlar? Ve hepsi aynı noktada. Bir yere sürtünme, pantolon düğmesi vs olsa atlet neden deliniyor? Bir fikri ya da bilgisi olan varsa lütfen yardım olsun...

Tulparr

Buzlu Portakal 🍊
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
1.851
8.204
Genelde sürtünmeyle alakalı oluyor işiniz sebeplide olabilir ben satış danışmanlığı yaptığım dönemler çok olurdu ki bütün iş arkadaşlarımın olurdu çünkü kat yaparken sürtünüyoruz ondan, atlrtiniz de pantolon darsa düğme fermuar zedeliyordur oturup kalkarken

blueangeel

Hayat dardır, doğru, ama umut ta geniş... Goethe
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2016
25
15
İç çamaşırı da buna dahil olabilir mi? Aşırı bol bir tişörtüm vardı o da delindi ve bu arada çalışmıyorum, Denemek için kot pantolon giymeye ara vereceğim

Tulparr

Buzlu Portakal 🍊
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
1.851
8.204
İç çamaşırı da buna dahil olabilir mi? Aşırı bol bir tişörtüm vardı o da delindi ve bu arada çalışmıyorum, Denemek için kot pantolon giymeye ara vereceğim
Olabilir dar pantolon sıkıştırıyor çünkü eziyor o noktayı o yüzden

NAVLEE

Çok takıntılı..
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2015
3.503
6.310
Ben bulaşık yıkarken sürekli göbeğimi tezgaha dayayarak yıkarım belki sizde öyle yapıyorsunuz

Anilcik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
83
77
Tshirt ve kazaklar pantolonun dügmesine sIkIsiyor ve o yüzden hep ayni yerde. Bi ara bende bu ne diyordum, sonra anladim. Kemer takinca olmuyor!!

Yukarı Alt