denizlili hamişler ve hamiş adayları nerdesiniz

elvan.ecrin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba ben de denizliliyim 19+1 günlük hamileyim sizinki ne kadarlık hangi doktora gidiyorsunuz

berin26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm kızlar denizlili hamiişler burda buluşalım bundan sonra doktorları fiyatları ve bebişlerimizi konuşuruz ...

berin26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba ben de denizliliyim 19+1 günlük hamileyim sizinki ne kadarlık hangi doktora gidiyorsunuz
merhaba canim aramiz çok az seninle benimde 18+4 ultrasona göre 19+1 benimde nuray aydina gidiyorum ama sigortayla anlaşmasi bitmiş şuan başka bi doktor araştiriyorum sen kime gidiyosun bu arada 3 lü testin yapildimi

extreme20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba bende denizliliyim 18 haftalık hamileyim nuray aldemire gidiyorum.

berin26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba bende denizliliyim 18 haftalık hamileyim nuray aldemire gidiyorum.
merhaba canim hoşgeldin sende aramiza haftalarimiz şimdilik yakin 3 kişi olduk bu arada nuray aldemirin adini bende duydum doktoru değişrttirmek istiyorum sen memnunmusun doktordan ücretleri nasil

berin26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kizlar çalişiyomusunuz ev hanimimisiniz neler yapiyorsunuz anlatin tanişalim özendim heryerde hamişler burda tanişip buluşmuşlar bigün bizde ayarlariz belki ne dersiniz

themis

Herşey çok güzel olacak
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
slm
bende denizlidenim 34 haftalık hamileyim. az kaldı bebişimi kucağıma almayı sabırsızlıkla bekliyorum.

ibolya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
hımmmm buraya denizlili hamişler takılıyo sanırsam, ben de denizliliyim ve 30+4 haftalık hamişim, murat karayele gidiyorum, ben emekli sandığına bağlıyım, odak tıp merkezine sevkli gidince 35 ytl ödüyorum, sigortayla anlaşması olup olmadığına hiç dikkat etmedim, doğumumu orada yapmayı düşünüyorum, normal doğum paketi 550 ytl imiş, sezaryen doğum paketi de yanlış hatırlamıyorsam 750 ytl civarındaydı, yanında bir de çocuk doktoru ücreti var, gündüz olursa 60 ytl gece olursa 90 ytl imiş, normal doğumda 1 gece sezaryende 2 gece hastanede kalınıyormuş, hastaneyi beğeniyorum, doktorum da çok tatlı bi adam, diğer doktorlarda bu duygğuyu yaşayamadım ama şu anki doktorum bana güven veriyor, doğumumu da onda yaptırmayı düşünüyorum, allah hepimizin bebişlerini kucağımıza almayı nasip etsin, seviyle kalın

Yukarı Alt