Deplete Tüy Dökücü Kullanan Var mı???

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Temmuz 2008
Mesajlar
528
Emoji Skoru
4
Arkadaşlar cuma günü aktara arap kızı kremi almaya gittim adam bana karınca yumurtası yağını ve deplete die bir tüy dökücü gösterdi.k.y.y biliyordum ama depleteyi ilk defa duydum bu krem tüy dökücü klasik tüy dökücüler gibi sürüyorsunuz tüylerin üzerine 5 dk bekleyip temizliyorsunuz. Ama adamın söylediğine göre farklı bir tüy dökücü zamanla tüyleri yok ediyo tüyler bidaha çıkmıyo ilk kullanımda etkisini görürsün azalır dedi. bu krem ilk geldiğin de adam kendi bacağında denemiş 3 hafta olmuş bunu yapalı sürdüğü bölgeyi gösterdi adamın bacakları çok kıllı baya kıllı yani sürdüğü yerde saydım 3 tane kıl çıkmış ve daha çok kısalar ve çok inceler. yine de hemen alamadım aktarda 25 ytl dışarda ne kadar bilmiyorum kullanan varsa lütfen etkisini yazarmısınız iyi birşey mi ???
 
A

ALAGUL1983

Ziyaretçi
canım bu markayı bilmiyorum ama dün bitane tüy dökücü krem aldım bacaklarıma sürdüm 10 dk bekledım ve zeten iğrenç kokuyor evi kapladı kokusu resmen lagam gibi kokuyordu ve hiçbir etkisi olmadı birtane bile tüy dökülmedi evin kokusunu çıkarana kadar canım çıktı
 

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Temmuz 2008
Mesajlar
528
Emoji Skoru
4
hadi yaa kimsede kullanmamış depleteyi güvenim alamıyorum :KK43:(
 

mirliva20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
24 Ocak 2008
Mesajlar
53
Emoji Skoru
0
bunu bende merak ediyorumm.. ağda çok acıtıyor ve her seferinde emla kullanmaktan sıkıldımm doğrusu.. bunu kullananlar varsa yorum yazsınlarrr yawsssss :)))
 
Yukarı Alt