Dermapen+prp yaptırdım yaptıranlar bakabilir mi

insurgent

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
529
638
Ben ilk dermapen yaptirmistim 6 seanstan ayri bide 3 seasn yaptirmistim onda 5 günde yüzüm hala kizarikti ama prp yle yaptırınca kızarıklık hemen geçmişti. Bence bidaha yaptırırsaniz 3 gün yıkamayın ben evdeydim ama kabuklar iyice çıkıyor. Ilk seanstada fark yapiyor ama hemen görmesenizde 1 ay sonra kesin. 2. Seans 2 hafta sonra.mi
Bende cok ciddi problem olmadıgı icin 2 ay sonra yapabiliriz dediler.Prp ile birlikte yaptırdım ben de :KK43: Cok korkuyorum kalıcı leke olacak diye,umarım geçer.Soyulup kabuklanmasını dört gözle bekliyorum

insurgent

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
529
638
Dermapen, dermaroller asla inanmıyorum doktor yüzem için 20 bin fiyat çıkartı güzellik merkezi 6 seans × 300 fiyat
Açıkçası bu tür işlemleri yapan merkezlere güvenim yok arkadaşımda dermapen yaptırdı gözle gorulur hic bi fark yok. Isini bilen tıp doktoruna gozukun
Teşekkür ederim,en azından yüzüm gerilsin,azıcık toparlasın bana yeter.Biraz daha sağlıklı görünse yeter ama elimdekinden de olmam inşallah

reynax

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
3.424
4.133
Bende cok ciddi problem olmadıgı icin 2 ay sonra yapabiliriz dediler.Prp ile birlikte yaptırdım ben de :KK43: Cok korkuyorum kalıcı leke olacak diye,umarım geçer.Soyulup kabuklanmasını dört gözle bekliyorum
Güneşe çıkmayın siz. Su degmeseniz kurumasi daha iyi olurdu

insurgent

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
529
638
Güneşe çıkmayın siz. Su degmeseniz kurumasi daha iyi olurdu
2 gün hic su değdirmedim.Klinikte 24 saat demislerdi ama ne olur ne olmaz 2 gün bekledim.2 günde emmiştir diye düsündüm artık yağdan parıl parıl parlıyordum 😂 Yarın 3.gün olacak hala güneşe çıkmayayım mı yoksa 50+ günes kremi ile çıkabilir miyim

reynax

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
3.424
4.133
2 gün hic su değdirmedim.Klinikte 24 saat demislerdi ama ne olur ne olmaz 2 gün bekledim.2 günde emmiştir diye düsündüm artık yağdan parıl parıl parlıyordum 😂 Yarın 3.gün olacak hala güneşe çıkmayayım mı yoksa 50+ günes kremi ile çıkabilir miyim
Ya tabiki güneş kremiyle cikin ama yinede güneşten sakinin

Yukarı Alt