Dermapen yaptırdım ama...?

Mensis

Yaşamak hayata katlanmak demek
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2012
691
1.050
Kızlar perşembe günü ilk kez dermapen yaptırdım. Hassas bir cildim var. İşlem sonrası cildim normalden daha fazla kızardı ve hâlâ kızarıklığım geçmedi. Birde beyaz uçlu minik minik bir sürü sivilceler çıktı.
İşlemi yapan kadın cildimin soyulacağını söyledi ama hiç de öyle olacak gibi görünmüyor. Daha önce dermapen yaptıranlar, bu anlattıklarım normal mi?

irem_kokce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
5
0
Kızlar perşembe günü ilk kez dermapen yaptırdım. Hassas bir cildim var. İşlem sonrası cildim normalden daha fazla kızardı ve hâlâ kızarıklığım geçmedi. Birde beyaz uçlu minik minik bir sürü sivilceler çıktı.
İşlemi yapan kadın cildimin soyulacağını söyledi ama hiç de öyle olacak gibi görünmüyor. Daha önce dermapen yaptıranlar, bu anlattıklarım normal mi?
Canım merhaba, ben 2. Dermapenimi yaptırdım 1 ay sabret mükemmel ışıl ışıl bir cildin olcak. İlkini yaptırdıktan sonra kalıp gibi güneş kremleriyle gezmeye calış hatta evde bile. Yoğurt gibi nemlendirici sür sivilcelerin 2 haftaya geçer merak etme benimde çyle oldu. Ve şuan bunu yazarken pancar gibiyim❤

Mensis

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2012
691
1.050
Canım merhaba, ben 2. Dermapenimi yaptırdım 1 ay sabret mükemmel ışıl ışıl bir cildin olcak. İlkini yaptırdıktan sonra kalıp gibi güneş kremleriyle gezmeye calış hatta evde bile. Yoğurt gibi nemlendirici sür sivilcelerin 2 haftaya geçer merak etme benimde çyle oldu. Ve şuan bunu yazarken pancar gibiyim❤
Teşekkür ediyorum cevabınız için. Evet sivilceler geçti şükür. 2. Seansımı da yaptırdım. Yavaş yavaş düzeliyor cildim. Peki sizde soyulma oluyor mu? Cildinizdeki kızarıklık kaç günde geçiyor?

kartopu1988

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
1.231
1.284
Teşekkür ediyorum cevabınız için. Evet sivilceler geçti şükür. 2. Seansımı da yaptırdım. Yavaş yavaş düzeliyor cildim. Peki sizde soyulma oluyor mu? Cildinizdeki kızarıklık kaç günde geçiyor?
nasil memnun kaldiniz mi dermapen isleminden

Mensis

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2012
691
1.050
nasil memnun kaldiniz mi dermapen isleminden
3. Seansımı yaptırdım. İnternetten çok araştırdım ilk seanstan sonra bile lekelerinden kurtulan çok insan var ancak bende pek işe yaramadı... yine de bir umur devam edeceğim.. yaptırdığınız yere ve kullanılan serumlara bağlı bence

kartopu1988

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
1.231
1.284
3. Seansımı yaptırdım. İnternetten çok araştırdım ilk seanstan sonra bile lekelerinden kurtulan çok insan var ancak bende pek işe yaramadı... yine de bir umur devam edeceğim.. yaptırdığınız yere ve kullanılan serumlara bağlı bence
ben lekelerden cok gozenekler icin istiyorum . yaz bitene kadar arastiracagim bakalim

Ebuu07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
2
0
Selam ben daha önce franksiyonel lazer yaptırdım ve inanilmaz bir acısı vardı gözlerimde etkilenmemesi için gözlüğü taktılar göremiyorum soguk hava = havadan kaynak nefes alamamak kabus gibi birşeydi ve devam etmedim dermapen acılı mı biraz anlatabilir misin deneyimini :)

handanirem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2011
278
322
merhaba ,ben de dermapen yaptırmak için araştırma yapıyorum ,çillerim için yapma istiyorum
ist anadolu yakasında otuyrm önerebileceğinz güvenilir bir yer var mı ?

mavinaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2012
69
69
ben dermapen yaptırdım. 1 seans yapılalı 3 gün oldu. yüzüm ilk üç gün çok kızarıktı. 1,5 ve 2 mm ile çalışıldı. delikler var çünkü.. evet acılı bir işlem.. yani mm e göre değişir 0,5 ile yapılırsa acımaz bence.

09084254094

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2019
7
1
Merhaba kızlar ben 5seans dermaterepi yaptırdım , hiçte bile faydası olmadı , sivilce izi lekeler aynı şekilde duruyor, çok sıkılıyorum , şimdi dermapen yaptırmayı düşünüyorum , sivilce izlerim , güneş lekelerim gerçekten geçermi , yaptırıp memnun kalanlar varmı ,bir güzellik merkezine gittim , geçeceğüni söyliyorlar ,yaptıranlar varmı

Yukarı Alt