Dermapen yaptırdım ama...?

Ebebegim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
31
24
Evet sonuç alanlar da yazabilirse çok güzel olur. Bende yaptırmayı düşünüyorum fakat çok emin değilim. Üç seans dermapen iki seans losyon demişti sanırım 1000 TL diyorlar van da yaşıyorum sizce nasıl fiyat sizler ne kadar verdiniz

Mlk27

En büyük cinayet birinin yaşama sevincini öldürmek
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
35
4
Bende kombine olarak yaptırdım 2 seans mezoterapi dermapen bir seans prp dermapen yani toplam 3 seans dermapen yaptırdım.lekelerde bir değişim yok şuan. Bu carsamba tekrar gidicem muane için..ilk seans da çok güzel gelişme oldu pembe pembe duruyor sonra tekrar kahverengiye dönüyor. Şaştım kaldım. :KK64:

yunussever

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
4
1
Merhaba kızlar. Dermapeni yaptırıp bitti çok şükür deyip memnun kalan var mı? Benim de sivilce lekelerim duruyor kırmızı kırmızı onlar için dermapen yaptır dediler. Anadolu yakasında var mı güvenilir bir yer? Giden, eden, memnun kalan, memnun olmayan varsa lütfen yazın...

mavinaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2012
69
69
Arkadaşlar size dermapen deneyimlerimi anlatayım. Bu kış 5 senas dermapen yaptırdım. 2 senas prp+dermapen idi. Hekim yaptı. Sosyal medya da öncesi sonrası foto lara inanmayın. Neden mi? İşlem yapıldıktan sonra yüz 1 hafta kırmızı oluyor. Sonraki hafta cilt geriliyor. İşte tam bu esnada sonraki foto konuluyor :))) (before - after ) 3 hafta kadar cilt gergin, ve tek renk görünüyor. Bu yüzden çukurlar hafiflemiş görünüyor. Dolayısıyla O günlerde vavvv işe yaradı diyorsunuz. Sonra zaten 2 yada 3 hafta sonra 2. seans için çağırılıyorsunuz. İşe yaradığını düşünüyorsunuz... Ben aralarında 1 ay bıraktım. Çünkü dermapen iğne uzunluğu çok önemli. Yani izler için 1,5 mm den aşağı olamaz. 2 mm yapılırsa araya 1 ay olmalı. Yabancı kaynaklardan da inceledim bu konuyu. Ben dermapen başladım Ekim ayında şuan cildim Eylül ayındakinden farksız ne oldu.... benim 2000 tl param gitti.... :)))) Bu arada özellikle vurguluyorum hekim yaptı. Sorularınız var mı???

Mlk27

En büyük cinayet birinin yaşama sevincini öldürmek
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
35
4
Yo farkediyor en azından cildin toparlanıyor ben bugün baktım cidden genç görünüm kazanmış..Ama lekelere hemen faydası olmuyor tabi..ve oda leke yapabiliyor...Ama denemeden kimse bilemez .durumunuz varsa yaptırın deneyin . Cünkü her cilt aynı değil. Kim bilir size iyi gelir belki ah keşke ne güzel olurdu şıp diye silinip gitseler:KK68:

yunussever

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
4
1
Yüzümü hangi güzellik salonuna göstersem dermapen diyor ticaret için mi yoksa gerçekten faydası olacak mı merak içerisindeyim. Bi araştırmaya koyuldum ama hala net cevabı bulamıyorum. Gerçekten gitmeli mi gitmemeli mi? :işsiz:

yunussever

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
4
1
Arkadaşlar size dermapen deneyimlerimi anlatayım. Bu kış 5 senas dermapen yaptırdım. 2 senas prp+dermapen idi. Hekim yaptı. Sosyal medya da öncesi sonrası foto lara inanmayın. Neden mi? İşlem yapıldıktan sonra yüz 1 hafta kırmızı oluyor. Sonraki hafta cilt geriliyor. İşte tam bu esnada sonraki foto konuluyor :))) (before - after ) 3 hafta kadar cilt gergin, ve tek renk görünüyor. Bu yüzden çukurlar hafiflemiş görünüyor. Dolayısıyla O günlerde vavvv işe yaradı diyorsunuz. Sonra zaten 2 yada 3 hafta sonra 2. seans için çağırılıyorsunuz. İşe yaradığını düşünüyorsunuz... Ben aralarında 1 ay bıraktım. Çünkü dermapen iğne uzunluğu çok önemli. Yani izler için 1,5 mm den aşağı olamaz. 2 mm yapılırsa araya 1 ay olmalı. Yabancı kaynaklardan da inceledim bu konuyu. Ben dermapen başladım Ekim ayında şuan cildim Eylül ayındakinden farksız ne oldu.... benim 2000 tl param gitti.... :)))) Bu arada özellikle vurguluyorum hekim yaptı. Sorularınız var mı???
Lekelerin gitmedi mi yani :KK43:

Ebebegim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
31
24

Açıklama için çok teşekkürler baya güzel aciklamissiniz. Bende çok arada kaldım bu aydan sonra da yaptırmak riskli biraz sanırım

mavinaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2012
69
69
Lekelerin gitmedi mi yani :KK43:
ne leke gitti, ne skar gitti, ne de sivilce izi gitti nede kırışıklık... anlattığım gibi önce hepsi azalıyor gibi geliyor sonra hepsi aynı şekilde suratıında. hatta bir bayan yazmış daha fena skarlarım büyüdü diye. o yüzden illa da denemek istiyorsanız deneyin ama herkes benim dediğime gelecek. ben 5 defa denedim kızlar.. olsaydı derdim burda mucizeeee... bari sizin paranız gitmesin. Öncesi sonrası fotolara inanamayın. geçen t...n şahin programı izlerken sol yanığında sivilce çukurları gördüm. ışık yansıyınca. aa dedim bu dünyaca ünlü top model bile bunun çaresini bulamadıysa biz ne yapalım ... aynı şey dizi oyuncularında da var. Kızım dizisinde başroldeki kızda acayip filtre var. o daha önce başka dizide oynuyordu yüzn de çukur çok. bazen dizide filtre olmadığı zaman gayet görünüyor. eee kızlar onlar yapamadıysa biz nasıl yapacağız bu işi. sizde bana akıl verin. ben bu ara acnelyse kullanıyorum. araştırın. Bu arada skar ın tek çaresi kök hücre oda 20,000 tl civarında..

Yukarı Alt