Ders çalışmayı beceremiyorum lütfen akıl verin :(

zlhism

evli :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
69
Merhaba arkadaşlar :)
Bir firmada muhasebeci olarak çalışıyorum.
Çalışma saatlerim 8.30-19.00 arası
dışardan üni okuyorum. Ama bir türlü ders çalışamıyorum :KK43:
Eve varış+yemek 21.00i buluyor. Ders çalışmaya ne halim ne de isteğim oluyor. :KK43:
Sizler nasıl başarıyorsunuz bunu?
lütfen bana akıl verin. :KK43:(

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-10-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 79 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu sizi görmek, sizi duymak, size özgü kokuyu tanımak ve sütünüzü tatmak için hazırlanıyor. Bebeğinizin doğumu artık çok uzak değil. Bebeğinizin derisinin, cildinin her santimetre karesinde yaklaşık 110 ter bezi, 15 yağ bezi ve 3300 ısıya duyarlı hücre bulunur. Annelerde bugünlerde tekrar sık idrara çıkma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

prag

Hayat güzeldir
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.532
Her gün 1 saat bir dersi,enerjiniz kaldi ise 2.dersi de30 dk çalışıp,hafta sonu bütün derslere genel bakıp zor olanlara daha fazla vakit harcamak ve soru çözümü olabilir.yapacak başka bisey yok gibi görünüyor.bu rutin hiç yoktan iyidir.

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.599
Merhaba arkadaşlar :)
Bir firmada muhasebeci olarak çalışıyorum.
Çalışma saatlerim 8.30-19.00 arası
dışardan üni okuyorum. Ama bir türlü ders çalışamıyorum :KK43:
Eve varış+yemek 21.00i buluyor. Ders çalışmaya ne halim ne de isteğim oluyor. :KK43:
Sizler nasıl başarıyorsunuz bunu?
lütfen bana akıl verin. :KK43:(
Bende, açıktan İlahiyat okuyorum.Bu sene ilk senem. Hastayım ve doktor 4 ay yatış verdi. Yataktan çıkmayacaksın dedi. Benim ilk senem ve telefonuma, Açıkögretim ilahiyat çıkmış sorular diye bir proğram indirdim.Son 9 yılın çıkmış soruları var. Kitap alamadım ve sadece bu çıkmış sorulara bakarak sınava girdim.İlk sınavım güzel geçti.Darısı Finallere inşallah.
Sizde, bu şekilde program indirerek, boş vaktinizde çıkmış sorulara bakarak çalışabilirsiniz.

Yukarı Alt