Detaylı ulstrason için önerisi olan var mı hamişler ve anneler 😇 ACİLLLLL !!!!

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.863
Aradım canım sekreter 500dedi
Geçen hafta aramıştım 400demiştiniz dedim
Pazartesi zamlı fiyata geçmişler, şans :mapus:
Aaa şansa bak neyin zammı bu böyle 1hafta da yuh yani 🙄

Bebek net gözüküyor mu acaba? Yani ağzı burnu, nasıl gözüktüğü belli oluyor mu?
Canım söyle diyeyim doktor önce bütün organlarını herseyini inceliyor bakıyor parmaklarina, damarlarina varana kadar. En son renkli ultrasona geciyor ekranından orda yüzünü gösteriyor tabii bu biraz da şans bebek kendini gösterirse. Benim kuzum sağ olsun gösterdi kendini, hatta doktor bakın gülüyor sansiniza dedi ben ağladım tabii görünce 🤭
Rabbimin en güzel mucizesi onu orada öylece görmek ❤

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Oğluşunu Bekliyor🚼❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.086
Aaa şansa bak neyin zammı bu böyle 1hafta da yuh yani 🙄

Canım söyle diyeyim doktor önce bütün organlarını herseyini inceliyor bakıyor parmaklarina, damarlarina varana kadar. En son renkli ultrasona geciyor ekranından orda yüzünü gösteriyor tabii bu biraz da şans bebek kendini gösterirse. Benim kuzum sağ olsun gösterdi kendini, hatta doktor bakın gülüyor sansiniza dedi ben ağladım tabii görünce 🤭
Rabbimin en güzel mucizesi onu orada öylece görmek ❤
Ay benim de gözlerim doldu çok heyecanlandım.. Umarım gösterir kendisini ya 😍 göstermezse üzülürüm verdiğim paraya .. Eşim diyo ben çocuğu net göreceksem 1000 TL bile veririm.. O yüzden göstermezse üzülürüm.. Bir de eşim de yanımda girebiliyor değil mi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.863
Ay benim de gözlerim doldu çok heyecanlandım.. Umarım gösterir kendisini ya 😍 göstermezse üzülürüm verdiğim paraya .. Eşim diyo ben çocuğu net göreceksem 1000 TL bile veririm.. O yüzden göstermezse üzülürüm.. Bir de eşim de yanımda girebiliyor değil mi?
Gülmeli ve ağlamalı bir muayne geçirdim resmen annelik acayip birşey :KK68:
Benim önceliğim uzman perinatolog olmasıydı radyolog hic istemedim cunku doktorum da dedi onlarin baktığı kadar bende bakıyorum özellikle perinatolog baksın lutfen diye. Sonra gunlerce dua ettim Allah'ım inşallah sağlıklıdır ve güzel yüzünü göreyim diye şükürler olsun hem sağlıklı hem ay yüzünü gördüm kızımın :KK68:
Evet canım giriyor yanına eşinde bizim doktor istediğinizi sorun aklınızda soru kalmasın dedi rahatlatti hep bizi eşim 400tl verdik ama değdi dedi

Seda2012Emre

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.086
Gülmeli ve ağlamalı bir muayne geçirdim resmen annelik acayip birşey :KK68:
Benim önceliğim uzman perinatolog olmasıydı radyolog hic istemedim cunku doktorum da dedi onlarin baktığı kadar bende bakıyorum özellikle perinatolog baksın lutfen diye. Sonra gunlerce dua ettim Allah'ım inşallah sağlıklıdır ve güzel yüzünü göreyim diye şükürler olsun hem sağlıklı hem ay yüzünü gördüm kızımın :KK68:
Evet canım giriyor yanına eşinde bizim doktor istediğinizi sorun aklınızda soru kalmasın dedi rahatlatti hep bizi eşim 400tl verdik ama değdi dedi
Ay ne güzel 😍 yani Halil Aslan dan memnun kaldınız, öyle mi?

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Seda2012Emre

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.086
Evet canım biz memnun kaldık kendisinden.
Hatya pozisyon değişsin diye karnıma tık tık yaptı bir kac kere küçük hanımın umrunda olmadı bozmadı keyfini hiç :KK70:
O tık tık olayını benim devlette ki doktorum da yapıyor :))
Çikolata yiyip de gitmek lazım :)

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.863
O tık tık olayını benim devlette ki doktorum da yapıyor :))
Çikolata yiyip de gitmek lazım :)
Benim ki cok ehli keyf can-ı istemezse o da kar etmiyor, yiyip gittim sözde🤣
Biz tam olarak böyleyiz doktorda cok usluydu bi çıktım uhhuu horon tepiyordu sanki cimcime :KK70:

Eklentiler

Seda2012Emre

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.086
Benim ki cok ehli keyf can-ı istemezse o da kar etmiyor, yiyip gittim sözde🤣
Biz tam olarak böyleyiz doktorda cok usluydu bi çıktım uhhuu horon tepiyordu sanki cimcime :KK70:
Ayy yerim yaa çok tatlı 😄😍
Haftam gelsin bende gideceğim :) 😍😍

Seda2012Emre

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.086

Yukarı Alt