DEVLET HASTANESİNDE MEME BÜYÜTME AMELİYATI

Sensiz00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
186
47
Yaptirabilirsin tabi bn yaptirdim. 1 yıl arayla ikinci bebiş olursa meme kalmio tabi bnmde aynı oldu .)))

nacizanem

1 yıl ara ile 2. Bebiş
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2014
1.059
313
Yaptirabilirsin tabi bn yaptirdim. 1 yıl arayla ikinci bebiş olursa meme kalmio tabi bnmde aynı oldu .)))
Konularıma baktın dimi hemennnn 😄😄😄 vallahi memelerim söndü. Meme demek için 10 şahit falan laızm ama naısl oluyor amelşyat anlatır mısın?? Kaç tl ödediniz??

Sensiz00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
186
47
Yok profil mesajından cnm .) . Bn yaptirali 5 ay olcak . Devlet hastanesinde oldum 5bin TL verdim çok iyi şuan bı skntm yok sukur. Çok bı ağrı flnda çekmedim ameliyat sonrası .iyiki yaptrmisim diyorum tavsiye ederm .)).

nacizanem

1 yıl ara ile 2. Bebiş
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2014
1.059
313
Yok profil mesajından cnm .) . Bn yaptirali 5 ay olcak . Devlet hastanesinde oldum 5bin TL verdim çok iyi şuan bı skntm yok sukur. Çok bı ağrı flnda çekmedim ameliyat sonrası .iyiki yaptrmisim diyorum tavsiye ederm .)).
Gerçwkten mi ya 5 bin tl bi de cok iyiymiş ozelden ayrıntılı bilgi verme sansın var mı??

aygul72

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2019
14
6
hangi hastanede oldunuz acaba bende araştırıyorum da uygun fiyata iyi bi yer arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim:)

Gulktn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
31
8
Ankara hacettepe hastanesinde uygun fiyatla silikon ameliyatı oldum. 1 yıla yakın araştırdım özellerle görüştüm vs vs ama şuan ve ameliyat sonrasında az ağrı fiyatı ve emzirmeden dolayı sarkık gögüslerimden kurtuldum çok memnunum

Yukarı Alt