• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Devlet hastenesinde tüp bebek için ne yapılmalıdır?

Gulcinlife

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2018
3
0
merhaba arkadaşlar;
Devlet hastanesine tüp bebek için başvurmak istiyorum. Maddi olarak çok daha kolay olduğunu okudum. Öncelikle ne yapmam gereklidir. hangi braştan randevu almalıyım??

ELIF GULTEKIN

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
159
30
Benim size tavsiyem adam akıllı bi doktor seçmeniz. Ben hem devlet hastanesi hem üniversite hastanesi hemde özel hastaneden çok çektim.Allah razı olsun gurur polat hocam cüzi bir fiyatla hiç kafamızı ve bedenimizi yormadan ilk transferde mutluluğu yakaladık.Gurur hocam 'ın bilgisi bambaşka anlatılmaz yaşanır.

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
1.301
579
merhaba arkadaşlar;
Devlet hastanesine tüp bebek için başvurmak istiyorum. Maddi olarak çok daha kolay olduğunu okudum. Öncelikle ne yapmam gereklidir. hangi braştan randevu almalıyım??
Ben ozelde asilama devlette universitr hastanesinde tüp yaptirdim. Oncelikle tüp bebek alaninda calisan bir kadin dogumcuya muayene olmalısın zaten burasi ipin ucu gerisi corap sokugu gbi geliyor. Bu sirada esinde urolojiye muayene olsun. Tahliller vs var derken ilerliyor gozunuzde buyutmeyin. Evet maddi olarak daha kolay ben hocaya gittiğim icin muayenesi ücretli fakat tahliller vs ücretsiz

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
1.301
579
Devlet hastaneleri hiç ilgilenmiyor boşuna zaman kaybetmeyin derim durumunuz iyiyse özele gidin
İlgi meselesi tamamen muhattap olduğun kisilere bagli genelleme yapmamaliyiz bence ozelede gittim devlete de gittim iki tarafinda ilgisindende memnun kaldim yalan yok. Hatta gittiğim başka bir özel hastanede doktor bana yanlis teshis koyup aylarca yanlis ilaclari kullanmama sebep oldu devlette ki doktorlar anladi gerçek sorunumu. Aslolan isini hakkiyla yapan kişilere denk gelebilmek

victoryvivi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.597
6.882
merhaba arkadaşlar;
Yaşadığın şehirdeki tıp fakültesinin tüp benek bölümüne başvuracaksın
Formalıteden ıki aşılama yapacaklar sonra aylarca tüp bebek sırası bekleyeceksin

Uludağ üni de boşa giden 2 senem var
Ve sırf formaliteden yapılan iki Negatif aşılamam
Ama rapor çıkarıp özelde kullanabilirsin

Umudum-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
1.297
2.237
Ankara da imkanın olursa eğer infertilite bölümü olan bir devlet hastahanesine gidebilirsin .

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-04-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt