DGS 2016'ya hazırlanıyoruz... Hedef evvela Hukuk Fakültesi

fndkfndk

Kûn fe yekûn <3
Pro Üye
3 Temmuz 2009
3.403
720
Evet hanımlar başlıktan anlaşılacağı üzere DGS'ye hazırlanıyorum. Ben iibf mezunuyum ama hukukçu olma hayalimin önüne hala hiçbir şey geçemedi. Adalet okudum açıköğretim ile. Geçen yıl sınava hazırlanamadım ama bu yıl adam akıllı çalışmayı düşünüyorum. Malum hedef çok yüksek. Derece yapmak şart. Dersaneye maalesef gidemeyeceğim ama uzaktan eğitim vs bir şey düşünüyorum. Matematiğim önceden gayet iyiydi ama artık hiçbir şey hatırlamıyorum. Bunun için matematiği sıfırdan öğrenenlere yönelik kitaplar edindim. Antrenmanlarla matematik kitabını ve Karekök yayınlarının sıfır matematiğini aldım. Bunlardan konu konu çalışıp arkasından Yargı yayınlarının konu anlatımlı kitabıyla pekiştireceğim.

Var mı benimle aynı hedefi olan?

mltmmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
49
16
Evet hanımlar başlıktan anlaşılacağı üzere DGS'ye hazırlanıyorum. Ben iibf mezunuyum ama hukukçu olma hayalimin önüne hala hiçbir şey geçemedi. Adalet okudum açıköğretim ile. Geçen yıl sınava hazırlanamadım ama bu yıl adam akıllı çalışmayı düşünüyorum. Malum hedef çok yüksek. Derece yapmak şart. Dersaneye maalesef gidemeyeceğim ama uzaktan eğitim vs bir şey düşünüyorum. Matematiğim önceden gayet iyiydi ama artık hiçbir şey hatırlamıyorum. Bunun için matematiği sıfırdan öğrenenlere yönelik kitaplar edindim. Antrenmanlarla matematik kitabını ve Karekök yayınlarının sıfır matematiğini aldım. Bunlardan konu konu çalışıp arkasından Yargı yayınlarının konu anlatımlı kitabıyla pekiştireceğim.

bende dgs ye hazırlanıyorum yarın kursa başlıycam gıda teknolojisi mezunuyum, benimde hedefim beslenme ve diyetetik inşallah dilediğimiz yerleri kazanabiliriz :KK66:

yagmurunelleri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
44
48
selam bende dgs ciyim :) herkese kolay gelsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-02-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 112 gün kaldı.

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır.Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vesfa

Şahsına münhasır.
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
1.438
1.389
Ben varım :KK52:

Dgs'ye 3. girişim olacak. Hedef Hukuk. Daha önce çok çalıştığım söylenemez. Şimdi de çok yoğun çalışmıyorum ama eksiklerimi tamamlıyorum :KK51:

Tost tost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
326
70

Canım net ten mat dgs konu su için şenol hoca ya bir bak vdeo anlatım harika ben de dgs ye hazırlanym flaş bellek e attırcm mat konu anlatım i şenol hoca nin tv ye takip sınıfta gibi çalışcm inşallah ben e ata uni si sosyal hizmet zaten 2yıllık sosyal hizmet okuyorum olursa lisans inşallah

Tost tost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
326
70
Kızlar Mat konusu için Senol hoca ya bir bakın güzel anlatıyor ben ev hanımı ym Mat im iyi olduğu söylememez yani ama video konu anlatım i sayesnde inşallah hepimiz e başarı diliyorum ARKADAŞLAR çıkmış sorular da çalışsın bol bol soru çözmek şart

Yukarı Alt