• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

dhea biosteron gebelik, tüp bebek,ileri yaş

kimyon77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
19
8
Arkadaşlar uzun zamandır yazdıklarınızı okudun ve cidden bir çok öğrenme fırsatım oldu. 42 yaşındayım amh: 0,350 fsh:57 daha önce Ege ünv. Ege Tavmergan da tüp bebek denemem oldu ancak tedavim yarıda kesildi ilaçlar istenen sonucu vermedi. zaten merkez ve doktor çok kötü ilgisizler. Histereskopi, sulu ultrasyon vs. tüm bunlar yapıldı. Ama ne hikmetse e2 düzeyimin en yüksek olduğu dönem tedaviye başlandı ki 4 ayımı zaten ziyan etmişti merkez. E2 düzeyim 84 ken başlanmdı ilaç tedavim. ki normalde 50 nin altında başarı oluyormuş tüp bebekte.neyse şuan medical parka başladım Dr.hakan kozinoğlu ile.bana Dhea ve q10 verdi bunları kullanıcam.Dhea yı araştırdım cidden çok başarılı çalışmalar var.bakalım hayırlısı.Sizlerden dhea yı kullananlar etkilerini yazarsa sevinirim.

Eklentiler

kimyon77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
19
8
DAHA ÖNCE KULLANDIĞIM DESTEKLER PROMOTİL WOMAN, FOLİDOCE ,ŞUAN İSE FOLİDOCE ,Q10 , DHEA, HAYIT TOHUMU ÇAYI.VEEE DÜN AKŞAM BEN KARNIMA SICAK SU KOYDUM VE HAFİF MASAJ YAPTIM YANLIZ BUNU ADETLİYKEN YAPMAMAK GEREKİYORMUŞ.OVULASYON TESTLERİMİDE laboquick MARKA ALDIM UCUZ GÜVENİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE KULLANDIM.

kimyon77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
19
8
prp yaptırmak istedim ancak doktorum önermedi sanırım daha çok yeni ve çokda geçerli veriler yok ellerinde...

kimyon77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
19
8
Benim bu ay 4 folükül görülmüştü bir yumurtam gelişti. 17 mm iken doktorum ovitrelle ve duphaston (10 Gün kullanıcam) verdi.bakalım inşallah...:)

maybutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
250
296
İnşallah sizin yaşınız kaç acaba
Benim yaşım 43. Dogal yolla geçen sene hsmile kaldim ama kimyasal gebelik yaşadım. Bir daha da hamile kalamadım. Tup bebek tedavisi gördüm ama 7 mm olan yumurtam ilaçlarla ancak 8 mm olduğu için tedavi iptal edildi. Geçen sene 18 mm olan yumurtam bu sene iğnelerle 8 mm kaldı. Bu ayda tedavisiz bakalım ne olacak. Olmazsa adetimin 2. Gunu tup bebege gidecegim yine. Allah buyuk....

aytug

hiçbir şey eskisi gibi değil artık 🙃 çokta tınnn
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
384
152
Arkadaşlar uzun zamandır yazdıklarınızı okudun ve cidden bir çok öğrenme fırsatım oldu. 42 yaşındayım amh: 0,350 fsh:57 daha önce Ege ünv. Ege Tavmergan da tüp bebek denemem oldu ancak tedavim yarıda kesildi ilaçlar istenen sonucu vermedi. zaten merkez ve doktor çok kötü ilgisizler. Histereskopi, sulu ultrasyon vs. tüm bunlar yapıldı. Ama ne hikmetse e2 düzeyimin en yüksek olduğu dönem tedaviye başlandı ki 4 ayımı zaten ziyan etmişti merkez. E2 düzeyim 84 ken başlanmdı ilaç tedavim. ki normalde 50 nin altında başarı oluyormuş tüp bebekte.neyse şuan medical parka başladım Dr.hakan kozinoğlu ile.bana Dhea ve q10 verdi bunları kullanıcam.Dhea yı araştırdım cidden çok başarılı çalışmalar var.bakalım hayırlısı.Sizlerden dhea yı kullananlar etkilerini yazarsa sevinirim.
dhea qenzim hayit çayıni bende kullanıyorum. Gecen hafta tahlil verdim e2 70 cikti. Doktorum 100 un uzerinde olmadii icin tup bebek tedavisine basladik. Yumurta rezervi azligi vardi bende ilaclardan sonra attis oldu.yatina kontrolum var daha sonra toplama yapılacak

Babydust80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
776
1.175
Merhaba bayanlar
Tüp bebek yapmadan önce kullanılan ilaçlar mı bunlar? Ben taze transfer oldum sonuç negatif. Şimdi dondurulmuş olacam ama eğer o da olmazsa artık herşey yeniden başlamak zorundayım. Bu ilk tüp bebek denememde folik acid hariç başka birşey kullanmadım. Lütfen tecrübelerinize dayanarak hazırlık için ilaç hangisini tavsiye edersiniz yaşım 39.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kimyon77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
19
8
Merhaba bayanlar
Tüp bebek yapmadan önce kullanılan ilaçlar mı bunlar? Ben taze transfer oldum sonuç negatif. Şimdi dondurulmuş olacam ama eğer o da olmazsa artık herşey yeniden başlamak zorundayım. Bu ilk tüp bebek denememde folik acid hariç başka birşey kullanmadım. Lütfen tecrübelerinize dayanarak hazırlık için ilaç hangisini tavsiye edersiniz yaşım 39.
folic asit şartmış zaten ama diğerlerini doktor verdi.doktor bu yumurtayı değerlendirebiliriz dedi.yumurtam kendiliğinden gelişen yumurtaydı sordum deneneyelim ama süpermi hayır demeye getirince o zaman dedim bir dahaki adette tüp bebeğe geçelim.bu ay madem yumurta kendi gelişti Allah büyüktür dedim doğal yolla devam etsin belki olur diye düşündüm.sonuçta tedavi pahalı bişey ve yıpratıcı.oda ovitrelle çatlatma iğnesi ve duphaston verdi. bakalım inşAllah olur.

Yukarı Alt