• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

diaformin ve levotiron

Daryana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
356
265
Merhaba canım elestirenleri takma. Ben burdaki eleştirilerin samimiyetine çok da inanmıyorum zaten. Son durum nedir kilo verebildin mi?
Diaformini sık kulllanmıyorum ağır yan etkileri varmış. Yarıya bölüp öyle içiyorum arada sırada. Levotironu ise kullanmaya ise bu ayın başında başlamıştım ilk 1-2 gün el titremesi hafiften çarpıntım olmuştu sonra alıştı bünyem. Düzenli kullanıyorum. Sevgilim evimdeki tartıyı attı sürekli kiloma baktığımı farketti kafayı yemeni istemiyorum diyip :)) Ama aynaya baktığımda vücut hatlarımda biraz belirginleşme olduğunu gözlemledim eğer bana öyle gelmediyse. (Yememe içmeme dikkat edemedim bu süre zarfında tabi orası ayrı) Etrafımdaki insanlara sormuyorum artık zayıflamışmıyım diye. Uzun süredir görüşmediğim kişilerde zayıflamışsın, aa kilomu verdin? falan demedi. Yani tahminimce 1-2 yada en fazla 3 kilo vermişimdir yine ondanda emin değilim. Bi ara babaanneme gittiğimde tartılacağım yazarım. :))

chamomillam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2016
390
582
İlaçla zehiri ayıran tek sey dozudur.Vücudunuzun dengesini bozmak, ihtiyacınız olmayan bir kimyasali almak ilerde kilodan daha büyük zararlara sebep olur.Bilincsiz ilac kullanmayın.Eczacıyım,5 yıl ilaca dair ne varsa okudum zayıflama ilacı diye birşey yok

Dilhun34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
146
32
Diaformini sık kulllanmıyorum ağır yan etkileri varmış. Yarıya bölüp öyle içiyorum arada sırada. Levotironu ise kullanmaya ise bu ayın başında başlamıştım ilk 1-2 gün el titremesi hafiften çarpıntım olmuştu sonra alıştı bünyem. Düzenli kullanıyorum. Sevgilim evimdeki tartıyı attı sürekli kiloma baktığımı farketti kafayı yemeni istemiyorum diyip :)) Ama aynaya baktığımda vücut hatlarımda biraz belirginleşme olduğunu gözlemledim eğer bana öyle gelmediyse. (Yememe içmeme dikkat edemedim bu süre zarfında tabi orası ayrı) Etrafımdaki insanlara sormuyorum artık zayıflamışmıyım diye. Uzun süredir görüşmediğim kişilerde zayıflamışsın, aa kilomu verdin? falan demedi. Yani tahminimce 1-2 yada en fazla 3 kilo vermişimdir yine ondanda emin değilim. Bi ara babaanneme gittiğimde tartılacağım yazarım. :))

bu ilacı nasıl aldınız , etkisi varsa ben de almayı düşünüyorum

Sonsuz umut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
884
1.342
merhaba arkadaşlar.
Ben kilolarla kafayı sıyırdım. Gözümü kararttrım ve internetten gördüğüm kadarıyla kilo verdiriyormuş diye levotiron ve diaformin ilaçlarını içmeye başladım inşallah zayıflarım. Psikolojim çok bozuk kendimi berbat hissediyorum. Kiloluyum diye terk edildim :KK43: öleceksem bile zayıf ve güzel ölmek istiyorum
İkisini de kullandım zayıflatmıyor biri insilün direnci açısından belki diyetinin işe yaramasın sağlayabilir ama diğeri tsh hormonu düzenliyor zayıflamaya etkisi var mı bilmiyorum levotiron hala kullanıyorum 1 yıl da ikisini de beraber kullandımben sağlık açısından kullanmıştım ama beni hiç zayıflatmadı gereksiz ilaç almayın bence

Yukarı Alt