Dikişli doğum yapan arkidişler dikişler ne alemde??

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
:çok üzgünüm:kızlar ben doğuralı 12 gün oldu ama hala dikişlerim ağrıyor.rahat oturamıyorum.taharet alırken yanlışlıkla elim değse bitiyorum zaten. su çarptırarak yıkıyorum ancak.zaten aynayla baktımda geçen gün şimdiye kaynaması gerekmiyormuydu dikişlerin benimkinde hala aralıklar var:KK43:(perşembe kontrolüm var.çok korkuyorum valla dr dikişlerin atmış tekrar dikmemiz lazım der diye..zaten pazarteside şehir dışından kayınvalidem kayınpeder ve görümcem gelecekler yatılı kalmaya 15 gün kadar..birde tazeden dikiş yersem yedik naneyi.. onların yanında nasıl oturup kalkıcam bilmiyorum valla..zaten doğumdan sonra evimide hiç doğru dürüst temizleyemedim temizlik yapmam lazım oof ooofff!!!

maeves

Hayat Öpücüğüm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım yenidoğum yapmışsın kimse kusuruna bakmaz heralde... sen kendini ve bebeğini düşün iş güç yapıcam derken kendini yıpratma...

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
84
canım bende doğum yapalı 15 gün oldu.benimki büyük ölçüde iyileşti ama yinede tam olarak eskisi gibi rahat oturamıyorum.birde ben (çok afedersin) büyük tuvalet yaparken zorlanıyorum.bağsurmu oldum nedirsenağlama dikişlerin için biraz daha zaman gerek canım ben doktora sorduğumda 3 haftaya düşer demişti.

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
Emoji Skoru
45
senin normal dogum sanırım
benim sezeryan ve dikislerimde hic bir problem yok..
evin isini falanda dusunme senin saglıgın onemli, onları dusunur , yaparsan dikislerin daha gec iyilesir
tut bir kadın temizlet icin rahat etmiyorsa

ro_se17

no paniq no heyecan
Pro Üye
Emoji Skoru
2
canım benımkıler attı valla daha 3 gümn oldu acık kaynamış lardı süreklü su ıle yıkayıp batticon ile temızlıyorm...eğer geçerse tekrar gıdıp dıktırmeyi düşünmüyorum çünkü çok acımıyor...kaynaşmışta..inşallah acımazzz..bu arada evın işini felan düşünme..sonuçta sen yenı doğum yaptın onlar geldıklerınde kandılerı temızlesınler...valla ben doğumdan önce kayınvlaıdemden bır fayda görmedım ama şimdi herşey ayağıma gelıyor evler tamızlnıp süpürülüyor..ay ne güzel bıde bana yat dıyorlar ama yatamıyorumm aslında naz yapmak lasımm..halılelığımde yapamadım lohusalıkta barı yapım yawssss...

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canim bende doğum yapali 13 gün oldu daha doğru dürüst oturamiyorum işlerimi tam olarak rahat yapamiyorum hele akşam olunca ağrisindan ölüyorum 6 günlükken doktor alttan bakti gayet normal dedi ozaman da çok ağrim oluyodu inşallah herşey iyi giderde tez zamanda iyileşiriz

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
arkadaslar ben dogum yapalı 9 ay oldu hala ılıskıye gırerken dıkıslı yerlerım agrı yapıyo acayıp acıyo

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Bu arada korse takiyomusunuz ben 2.günden beri takiyorum dikişlere zarari vamidir acaba

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
bende doğum yapalı 15 gün oldu ama çok şükür benim dikişlerim acımıyor çok hafif oturuken acıyor o kadar hatta bugün bi tanesi düştü dikişimin elime geldi artık atıo herhalde dikişlerim...

Yukarı Alt