Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

tugce0640

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
2.429
2.795

Saadetim33

En güzel dua’M
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Eylül 2015
6.761
22.559

Snigurucka

Rabbi Yessir Velâ Tuassir Rabbi Temmim Bi’l-hayr
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
750
811

Snigurucka

Rabbi Yessir Velâ Tuassir Rabbi Temmim Bi’l-hayr
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
750
811
Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz
Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun

birumut58

Yarabbi sen yardım et...
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2018
1.371
1.412
Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun
tamam canım. diğer arkadaşlarda fikirlerini söylerse ona göre hareket ederiz o zaman

Zeyno19

Rabbi hebli mines salihin
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
8.761
10.251
Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz
Devam ederiz canım bayramda. Cumartesiye okursun sen o zaman degil mi yeni arkadasa geceriz cumartesi günü ☺

Yukarı Alt