• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

tugce0640

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
2.447
2.809

Saadetim33

En güzel dua’M
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Eylül 2015
7.257
22.995

Snigurucka

Rabbi Yessir Velâ Tuassir Rabbi Temmim Bi’l-hayr
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
806
884

MelodiminEsi

🎈Why Not?🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
5.862
8.855
Zeyno19 Zeyno19 yeni liste başladığı zaman beni de ekleyebilir misin?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-11-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Snigurucka

Rabbi Yessir Velâ Tuassir Rabbi Temmim Bi’l-hayr
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
806
884
Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz
Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun

birumut58

Yarabbi sen yardım et...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2018
1.792
1.889
Ara verilmese daha iyi olur aslında ama Diğer arkadaşlar ne dicek bakalim. İş yaparken bile okunabiliyor. Bide diğer arkadaşa cuma günü anca gecilir heralde canim sen cumartesi okursun
tamam canım. diğer arkadaşlarda fikirlerini söylerse ona göre hareket ederiz o zaman

Zeyno19

Rabbi hebli mines salihin(Kün fe yekun 🤲)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
9.565
12.034
Canım yazmıştım ya sana abdest alıp okumalara başlıycam diye unuttun heralde. duam belli zaten canım sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat sahibi olmak. ayrıca benim okumalar muhtemelen arefe gününe sarkar bayramda ara verecekmiyiz
Devam ederiz canım bayramda. Cumartesiye okursun sen o zaman degil mi yeni arkadasa geceriz cumartesi günü ☺

Yukarı Alt