K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Dilinde çatlaklar, yarıklar olan var mı ??

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
528
4
dilimde çatlamalar olmaya başladı yarılmış gibi bazı yiyecekleri yerken acıyor daha öncede vardı ama arttı sanki. önemli bi hastalığın belirtisi olabilir mi böyle bir durumla karşılaşan var mı ??? doktora gidicem dil için nereye gitmek lazım ???

Pili

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
922
1
benim bie gecede oldu ......verdi dk .gecti .bir sene sonra tekrar oldu ben kremi aldım gecti ..ben antibiyotik kullanırken oldu dilim çok şiştii kötü oluyor korkma önemli deyil

Son düzenleyen: Moderatör:

eNur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
314
2
benim dilim hep öyle yarık yarık gören şaşırıyor
dümdüz değil asitli şeyler domates en çokta patlıcan dilimi hemen kabartıyor
heleki patlıcan acıysa çok çok acı veriyor

lara78

Guru
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
182
30
benim de öle dilim cildiye dr gittim b12 vitaminleri verdi ama malesef geçmiyo
çocukken annemin götürdüğü dr lar geçmeyeceğini sölemişler alıştım bende
kötü bişi değil yaniiiii

ikiminikprenses

Anayım Ben Anaa👶👶
Pro Üye
1 Mayıs 2007
5.823
1.073
slm kızlar benimde dilimde çatlaklar var dümdüz degil neden oldu bilemiyorum ama heralde ergenlikten beri var.beni o fazla rahatsız etmiyor,daha çok rahatsız eden şey patlıcan ekşi domates vede özellikle en çokda ceviz yiyince dilimin yanları kabarıyo ve feci derecede ızdırap veriyo tamam belki çok uzun sürmüyo ama bi 15 dakka fılan çok acı çekiyorum sonrada kendiliginden geçiyo bunun için ceviz yiyemez oldum :KK43::KK43::KK43: varmı aynı sorunu yaşayan ne yapabiliriz acaba?

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
528
4
bende ceviz yiyemiyorum ama cevizi çok seviyorum :KK43:( domatesi de zor yiyorum çocukluğumdan beri olduğu için patlıcanla hiç tanışmadım bile... ben çok küçük yaşta antibiyotik kullanmaya başladım şöyle söylim ortalama 4 yaşından 14 yaşına kadar yılda kaç kutu bitiriodum.. allahtan başka biyerime zarar vermedi dilimin antibiyotikten olduğunu tahmin ediyordum ama yok mu bunun tedavisi nefret eder oldum artık.. kulak burun boğaza mı gitmek lazım yoksa cildiye mi ???

beyazkedxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
331
0
Dilimde zehir gibi acılık ve uyuşma var Birbirinden farklı gargaralar denememe rağmen bir aydır devam ediyor
.... a deniyim bide umarım iyi gelir senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:

gxuxz_gxuxzeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
1.237
1
bende ceviz yiyemiyorum ama cevizi çok seviyorum :KK43:( domatesi de zor yiyorum çocukluğumdan beri olduğu için patlıcanla hiç tanışmadım bile... ben çok küçük yaşta antibiyotik kullanmaya başladım şöyle söylim ortalama 4 yaşından 14 yaşına kadar yılda kaç kutu bitiriodum.. allahtan başka biyerime zarar vermedi dilimin antibiyotikten olduğunu tahmin ediyordum ama yok mu bunun tedavisi nefret eder oldum artık.. kulak burun boğaza mı gitmek lazım yoksa cildiye mi ???
aynen canım ya:1no2: herşeyde dilim acıyo acıyo acıyooooosenağlama

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
528
4
yarın kulak burun boğaza gideceğim bakalım ne olacak inşallah etkili bir ilaç verir de geçer..

Yukarı Alt