DiorSkin Forever vs. Double Wear

melly_mell

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
272
Selam kızlar forumlarda sürekli bu iki fondötenin kıyaslandığını gördüm. Ben şu anda double wear kullanıyorum ama diorskin foreverın da baya iyi olduğunu duydum. açıkçası diorskin forever double weardan daya iyi diyorsanız ona geçmeyi düşünüyorum. aalında beyaz tenli olduğum için double wearın renklerini de biraz koyu buluyorum. hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum.

papaxya

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende bu fondotenın metını Çok duydum sevılde bulamadım erkuldada yoktu sınır oldum bende lorıal true match aldım ıı deĞıl

rujum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
diorskin kullanmadım ama estee lauder double wear cidden çok güzel. daha önce maybelline ve loreal denedim ilk sürünce evet güzel ama benim cildim yağlı olduğu için 2 saat sonra kusma oluyo iğrenç bi görüntü oluşuo zaten double wear ı yüzümde deneyen bayan da bunlar market ürünü tercih etme demişti çok haklı. tereddüt edenler satın alıcağınız yerde makyajınızı yaptırın double wear ile sonra aynaya bakınca hemen almaya karar vericeksiniz eminim

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Selam kızlar forumlarda sürekli bu iki fondötenin kıyaslandığını gördüm. Ben şu anda double wear kullanıyorum ama diorskin foreverın da baya iyi olduğunu duydum. açıkçası diorskin forever double weardan daya iyi diyorsanız ona geçmeyi düşünüyorum. aalında beyaz tenli olduğum için double wearın renklerini de biraz koyu buluyorum. hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum.
canım esteenin kaç bosunu kullanıyorsun?ben beyaz tenliyim netten sipariş vermek istiyoum da

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
esteeyi sevilde denemiştim 1 numarasını fakat ortam çok ışıklı olugundan emin olamadım renginden en açık tonu 1 mi?bilgisi olan var mı?

rujum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet ben de cumartesi aldım 1 numarasını en açığı bu çok beyazsan belki sana koyu gelir ben esmer olduğum halde 1 numarasını aldım kışın açık teni daha çok seviyorum

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evet ben de cumartesi aldım 1 numarasını en açığı bu çok beyazsan belki sana koyu gelir ben esmer olduğum halde 1 numarasını aldım kışın açık teni daha çok seviyorum
teninden açık mı durdu canım yani ton farkı çok mu ben çok beyaz degilim ama beyaz tenliyim

rujum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tabi canım açık durdu o yüzden boynuma falan da sürüyorum ton farkı olmasın diye ama çok da aşırı bi fark yok ten rengimle. alabilirsin 1 numarasını zaten daha açığı yok biliyosun. estee nin bu yönü kötü 1 numarası açık 2 numarası birden çok koyuya geçiyo

melly_mell

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
272
canım esteenin kaç bosunu kullanıyorsun?ben beyaz tenliyim netten sipariş vermek istiyoum da
ben artık kullanmıyorum ama 1 numarasını kullanıyordum canım fresco olan türkiyede bulabildiğim en acık renk oydu ama bana koyu kalıyordu yine de. light olanlarda daha açık renkler var ama kapatıcılığı daha az sanırım.

Son düzenleme:
Yukarı Alt