Diş çekimi

BenSero

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
5.156
12.096
Hanımlar azı kök dışı çekimi sonrasında yüzümüzde bir değişiklik (çökme kayma vs) oluştu mu dilimi çektireceğim çok korkuyorum
Dilinizi çektirirseniz kayabilir :KK70: :KK70:
Şaka bir yana çok geçmiş olsun. Azı kök diş hangisi bilmiyorum ama ben 20 likleri çektirdiğim zaman 1 hafta 10 gün ciddi bi şişlik oldu. Bahsettiğiniz bu mu bilmiyorum :KK37:

tatlikedicikcik

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
142
129
Şaka bir yana çok geçmiş olsun. Azı kök diş hangisi bilmiyorum ama ben 20 likleri çektirdiğim zaman 1 hafta 10 gün ciddi bi şişlik oldu. Bahsettiğiniz bu mu bilmiyorum :KK37:
Klavyenin azizliği ne uğradım 😂 yok kalıcı bir değişiklikten bahsediyorum dışardan bakınca yüz şeklinde değişme oluyor mu

Abundance

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2015
382
665
Yaa salı günü 4 yirmilik dişi de cektireceğim ve rapor almadan okula devam etmek istiyordum eğer böyle oluyorsa mümkün deği kac günde toparlandıniz

BenSero

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
5.156
12.096
Yaa salı günü 4 yirmilik dişi de cektireceğim ve rapor almadan okula devam etmek istiyordum eğer böyle oluyorsa mümkün deği kac günde toparlandıniz
Yaaa hemde 4 ünü mü😱😱😱
Valla canım ben bir tanesini çektirdim inan 10 günde daha inmiş sayılmazdı. Ama benimki ödem yapmıştı herkeste olur mu bilmiyorum. Ama inanın çok zor oluyor sonrası bence raporsuz atlatamazsınız. Bide diş çekiminden sonra buz koymayı unutmayın 🥰🥰 geçmiş olsun 😍

poyrazinmelegi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2014
2.774
4.050
Bu konuyu ben mi açtım dedim bir ara..

Yarın çekimim var ve korkudan yatağıma pıstım çıkmıyorum bile yataktan. Acır mı? Sonrasında çok acır mı? Yüzümde eğrilik olur mu vs.. Kafamda deli sorular.

Geçmiş olsun size de. Takipteyim.

Yukarı Alt