Dış Gebelik Olabilir mi?

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Arkadaşlar benim daha çok sol kasığımda bir batma var. Sağda pek birşey hissetmiyorum. Benim sağ tüpüm kapalı, sol açık. Ya acaba dış gebelik falan olabilir mi ki ?
Birşey daha soracağım. Bundan sonra kese ve kalp atışı görmek için yapılacak muayeneler vajinal mi yapılıyor ?

seherim

MELEKLERİM BENİMLE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım senın kan degerın normal cıkmamaışmıydı doktor hamılesın demedimi sana ya ben senı karıştırıyormuyum yoksa

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
canım senın kan degerın normal cıkmamaışmıydı doktor hamılesın demedimi sana ya ben senı karıştırıyormuyum yoksa
Canım normal çıktı ama dış gebelik sadece kan değeriyle bağlantılı değil sanırım.

seherim

MELEKLERİM BENİMLE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Canım normal çıktı ama dış gebelik sadece kan değeriyle bağlantılı değil sanırım.
canım benımd eteyzemın kızında olmuştu ama onun degerler yükselmemeye başlamıştı bırde durmadan kanaması vardı o şekilde anladılar dış gebelık oldugunu

..AYBXIXKE..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım inşallah kötü bir durum yoktur doktoruna sorsan daha iyi aydınlatmazmı?:çok üzgünüm:

Amerikali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben iki defa dis gebelik gecirdim 2 yada 3 haftalikti yani o gun sol tarafimda bir agriyla gitmistim acile surekli bi agri olmuyordu o gun basladi ve .... sen kac haftalik hamilesin? insallah her sey yolundadir normal bir hamileliktir bol sans

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
ben iki defa dis gebelik gecirdim 2 yada 3 haftalikti yani o gun sol tarafimda bir agriyla gitmistim acile surekli bi agri olmuyordu o gun basladi ve .... sen kac haftalik hamilesin? insallah her sey yolundadir normal bir hamileliktir bol sans
Canım sağol. Ben mikroenjeksiyonun 16 Ağustos'ta sonucunu aldım. Değerim 217 çıktı ve doktor ikinci bir beta testi istemedi. 4+4 haftalık hamileyim sanırım. Benim öyle dayanılmaz bir ağrım yok ama hani şu kasık ağrıları sadece tek tarafta olunca şüphelendim

yesimpatdursun

herşeye rağmen
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
peki ultrosona girdin mi hiç birde yaklaşık 10 haftalık olana kadar alttan bakıp değerlendirmek daha iyidir.Görüntü daha büyük olur ve gebeliği daha iyi değerlendirirsin senin sonucuna göre 1 hft içinde usg bakılmalı sana ve kese rahim içinde görülmeli eğer rahimde yoksa ve beta devamlı yükseliyorsa dış gebelikten bahsedebiliriz

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
peki ultrosona girdin mi hiç birde yaklaşık 10 haftalık olana kadar alttan bakıp değerlendirmek daha iyidir.Görüntü daha büyük olur ve gebeliği daha iyi değerlendirirsin senin sonucuna göre 1 hft içinde usg bakılmalı sana ve kese rahim içinde görülmeli eğer rahimde yoksa ve beta devamlı yükseliyorsa dış gebelikten bahsedebiliriz
Yok canım. Benim sonucum 16 Ağustos'ta belli oldu. Henüz ultrasonla bakılmadı. Doktorum 1 hafta değil de 15 gün sonrasına randevu verdi.

Yukarı Alt