• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Dış gebelik sonrası adet ne zaman olunur?

Glhnglhng

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2020
17
5
26
Arkadaşlar dış gebeliğim iğneyle sonlandırıldı. Tam 1 ay oldu adet hala olmadım. Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim

Interrex

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
276
151
Benim 18 ocakta igne yapılmıştı. 7 subatta yaptırdığım kan testinde sifirlandigini gordum. Belki bikac gun once sifirlanmistir ama testi o gün yaptirmistim. 24 şubatta da regl olmuşum takvimi kontrol ettim şimdi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-03-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Glhnglhng

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2020
17
5
26
Benim 18 ocakta igne yapılmıştı. 7 subatta yaptırdığım kan testinde sifirlandigini gordum. Belki bikac gun once sifirlanmistir ama testi o gün yaptirmistim. 24 şubatta da regl olmuşum takvimi kontrol ettim şimdi.
Yani iğne sonrası nerden baksan 45 gün sonra o zaman şimdilik korkulacak bişey yok 15 gün daha beklemedeyim 😊

Interrex

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
276
151

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

yitirilen umutlar

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
7
4
30
Arkadaşlar dış gebeliğim iğneyle sonlandırıldı. Tam 1 ay oldu adet hala olmadım. Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim
Ben 23 nisanda dış gebelik iğnesi oldum ve sürekli kahverengi lekelenmeler devam etti. 23 Mayısta ise adet gibi kanama oldu.bu kanamadan neredeyse 45 gün geçti henüz adet olmadım.Bende anlamış değilim 23 mayısta olduğum adet miydi değil miydi bilemiyorum şuan.ve hala adet olamadım malesef bir belirti de yok

Interrex

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
276
151

yitirilen umutlar

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
7
4
30
Ben 23 nisanda dış gebelik iğnesi oldum ve sürekli kahverengi lekelenmeler devam etti. 23 Mayısta ise adet gibi kanama oldu.bu kanamadan neredeyse 45 gün geçti henüz adet olmadım.Bende anlamış değilim 23 mayısta olduğum adet miydi değil miydi bilemiyorum şuan.ve hala adet olamadım malesef bir belirti de yok
İlk 23 mayısta regl olmuştum ve ikincisi 5 temmuzda oldu.Sanırım ben brokoli kürü yapmıştım 21 gün tüpleri temizlesin diye ve o yüzdren bir gecikme yaşadım.Eğer brokoli kürü yapacaksanız gecikme yapıyor bilginize