Dışarı astığım çamaşırlarda bulunan bu yapışık yassı böcek?

venushatun28

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
784
651
29
Çamaşırları açık alanda kurutmasanız nasıl olur?
Hem bu kadar kirli olan havada kuruyan çamaşırı ben zaten giyemem.
Ev içinde kullanılmayan bir odada kurutun.
Valla ben yükselte oturuyorum sabah asıyorum akşam topluyorum nerdeyse atlete kadar da ütülüyorum hijyen konusunda sıkıntım yol çok şükür sık sıkta yıkanıyorlar ama böceklerden kurtulmanın çaresi değil ki bu, güneş görmeye kıyafetleri zamanla parçalanıyor, aklınızda olsun, sonuçta kıyafet dediğimiz şey pamuktan yapılmış, ayrıca eve asınca çok kötü kokuyorlar evin havası değişiyor, ben sevmiyorum kışın bile camları açık perde açık asarım evde, kullanılmayan odam olacak kadar durumum harika değil 2+1 evde oturuyorum hepsi dolu kullanılıyor yani maalesef öneriniz için sağolun :KK43:

filmdelisi

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
14.951
47.402
33
Valla ben yükselte oturuyorum sabah asıyorum akşam topluyorum nerdeyse atlete kadar da ütülüyorum hijyen konusunda sıkıntım yol çok şükür sık sıkta yıkanıyorlar ama böceklerden kurtulmanın çaresi değil ki bu, güneş görmeye kıyafetleri zamanla parçalanıyor, aklınızda olsun, sonuçta kıyafet dediğimiz şey pamuktan yapılmış, ayrıca eve asınca çok kötü kokuyorlar evin havası değişiyor, ben sevmiyorum kışın bile camları açık perde açık asarım evde, kullanılmayan odam olacak kadar durumum harika değil 2+1 evde oturuyorum hepsi dolu kullanılıyor yani maalesef öneriniz için sağolun :KK43:
Kurutma makinası.
6 senedir kullanıyorum, güneş görmedi hiçbir şeyim ve deforme olmak bir kenara sapasağlamlar.
Hijyenden ziyade sağlık için dışarıda kuruyan çamaşır risktir, günümüzün hava kirliliği sebebiyle.
Ev içinde de kurutmak keza deterjan solunmasından aynıdır.
Bu böcek olayı ise yüksek kata gelebiliyorsa muhtemelen sizin balkonunuza görmediğiniz bir yere yuva yapmıştır.
12 ama dağ tepesi olduğu için 16 17. Kata tekabül eden bir yükseklikte oturuyorum, çeşitli böcekler sinekliğe yapışıyor.
Ama o kadar küçük bir tür hiç görmedim.

yeniuyelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
578
3.062
Konuyu okumuştum ama fikrim olmadığından yazmamıştım birşey. Bugün çamaşır toprlarken aklıma bu konu geldi. Demetlerken birden elimde bir ip ağ hissettim baktım örümcek sallıyorum sallıyorum düşmüyor elime doğru tepeye çıkıyor son anda düştü yere :KK70:

00dila00

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
745
686
Konuyu okumuştum ama fikrim olmadığından yazmamıştım birşey. Bugün çamaşır toprlarken aklıma bu konu geldi. Demetlerken birden elimde bir ip ağ hissettim baktım örümcek sallıyorum sallıyorum düşmüyor elime doğru tepeye çıkıyor son anda düştü yere :KK70:

Ay ben hayvan severim ama orümcek bocek 🦎 kertenkele ıyyy huylanıyorum cok

venushatun28

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
784
651
29
Ya herhalde böceklerde sıcaklardan ıslak çamaşıra konuyor anlamadım gitti :)