Diyarbakir da en iyi tüp bebek doktoru kim?

Muallimemuallim

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
350
333
29
Diyarbakır'da bahçeci var bildiğim kadarıyla bahcecinin ününü herkes bilir 🌺👍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-04-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

huysuzuykucu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
163
44
25
Merhabalar ben Diyarbakır'da bahçeci de tüp bebek yaptırdım şuan 11 haftaligiz çok şükür ☺️ oraya gidebilirsiniz biraz maliyetli ama olsun ilgili ve temiz bı yer ben bı olumsuzluklarina rastlamadım. Tavsiye ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-04-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 160 gün kaldı.

Artık bebeğinizin akciğerinin oksijen - korbondioksit değişimi haricinde olan bütün önemli unsurları gelişmiş durumda. Bundan dolayı bebeğinizin hava soluması şimdilik mümkün değil. Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin ayak izi ve parmak izi şekillenmiş olacak. Bebeğinizin boyu yaklaşık 13-14 cm. ve ağırlığı yaklaşık 150-200 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Umudumtam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2020
48
10
Merhabalar ben Diyarbakır'da bahçeci de tüp bebek yaptırdım şuan 11 haftaligiz çok şükür ☺ oraya gidebilirsiniz biraz maliyetli ama olsun ilgili ve temiz bı yer ben bı olumsuzluklarina rastlamadım. Tavsiye ederim
Fiyat araligi nedir ben bu sefer embrio transferi yaptircam bu yüzden benim biraz daha maliyeti düsük olur die düsünüyorum

Umudumtam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2020
48
10
Merhabalar ben Diyarbakır'da bahçeci de tüp bebek yaptırdım şuan 11 haftaligiz çok şükür ☺ oraya gidebilirsiniz biraz maliyetli ama olsun ilgili ve temiz bı yer ben bı olumsuzluklarina rastlamadım. Tavsiye ederim
Ayrica simdiden size iyi saglikli dogum dilerim insallah hayiirlisiyla kucaginiza alirsiniz darisi benim basima artik😊

huysuzuykucu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
163
44
25
Fiyat araligi nedir ben bu sefer embrio transferi yaptircam bu yüzden benim biraz daha maliyeti düsük olur die düsünüyorum
Transferde 4.500 aliyorlardi en son tabi ilaçlar harici ilaçlar da tabi çok maliyetli . Sağlık ocağında yazdirmanizi tavsiye ederim . Ben malesef geç ogrendim bazı ilaçları devlet karşılıyor progestan iğne olsun ilaç olsun estrofem zaten uygun.

Artık bebeğinizin akciğerinin oksijen - korbondioksit değişimi haricinde olan bütün önemli unsurları gelişmiş durumda. Bundan dolayı bebeğinizin hava soluması şimdilik mümkün değil. Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin ayak izi ve parmak izi şekillenmiş olacak. Bebeğinizin boyu yaklaşık 13-14 cm. ve ağırlığı yaklaşık 150-200 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

huysuzuykucu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
163
44
25
Ayrica simdiden size iyi saglikli dogum dilerim insallah hayiirlisiyla kucaginiza alirsiniz darisi benim basima artik😊
Amin rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin . Bizde sagsaglim kucağımıza aliriz insallah