Diyet arkadasi ariyorum

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Merhaba.ben varim :) Sana da uyarsa diyet arkadasi olabiliriz. Kilom 56 galiba. Boyum 161 53 olmak istiyorum. Senin boy kilo kac?kac kilo olmak istiyorsun? Nasil bir diyet uyguluyorsun? Ben bugun basladim diyete. Sabah kalkar kalkmaz limonlu su ve sade kahve ictim. Kahvaltida iki haslanmis yumurta yedim. Oglen bir kase corba ve salata yicem. Aksami bilmiyorum daha...

Ondokuzdokuzondokuz

Çekirdek ailem Kocam ve Oğlum :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
754
3.190
Merhaba.ben varim :) Sana da uyarsa diyet arkadasi olabiliriz. Kilom 56 galiba. Boyum 161 53 olmak istiyorum. Senin boy kilo kac?kac kilo olmak istiyorsun? Nasil bir diyet uyguluyorsun? Ben bugun basladim diyete. Sabah kalkar kalkmaz limonlu su ve sade kahve ictim. Kahvaltida iki haslanmis yumurta yedim. Oglen bir kase corba ve salata yicem. Aksami bilmiyorum daha...
Hos geldin uyar tabiki Oh ne güzel aslında baya zayıfsın ben 1 yıl oldu doğum yaptım 76.4 kılıyım 1.63 boyum var bende ilk gune ilik su icerek asliyorum tabi ben emziriyorum o yüzüden sabah kahvaltısı olarak 2 haşlanmış yumurta 2 küçük soğan biraz marul 3 yaprak ıspanak biraz mor lahana yarim domates 1 dilim tanilli ekmek 1 tatlı kaşığı zeytin yağ 2 tane ceviz öğlen olarka değişiyor ama genellikle 1 afet meyve yiyorum sonra haşlanmış sebze yiyorum 4 den sorna birşey yemiyorum canım

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Hos geldin uyar tabiki Oh ne güzel aslında baya zayıfsın ben 1 yıl oldu doğum yaptım 76.4 kılıyım 1.63 boyum var bende ilk gune ilik su icerek asliyorum tabi ben emziriyorum o yüzüden sabah kahvaltısı olarak 2 haşlanmış yumurta 2 küçük soğan biraz marul 3 yaprak ıspanak biraz mor lahana yarim domates 1 dilim tanilli ekmek 1 tatlı kaşığı zeytin yağ 2 tane ceviz öğlen olarka değişiyor ama genellikle 1 afet meyve yiyorum sonra haşlanmış sebze yiyorum 4 den sorna birşey yemiyorum canım
Ben de aksam 5den snr birsey yemiyorum. Sadece su cay kahve falan. Yaa Ben de onceki Marta dogum yaptim. Kizim 18 aylik. 63 ile dogum girip 55 56 ya dusmustum. Ama neden bilmiyorum kilo almaya acayip meyilli oldum dogumdan sonra. Ve su pandemi zamani 61.5 a kadar ciktim. If diyeti ile 56ya dustum tekrar. Bu yaz tatilinde de 54 olmustum ama sonra tekrar aldim bi iki kilo. Yani su son yaklasik iki senedir bir alip bir veriyorum. Ondan once kilom hep 52-54 arasiydi.

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Hergun yediklerimizi yazarsak harika olur. Bir gun belirleyelim tartilmak icin. Ben aslinda gun boyu birsey yiyemiyorum cocuk pesinde kosmaktan. Ama aksam oldumu fena iste. Hem yemek yaparken tikiniyorum ve onun ustune aksam yemegini yiyorum. Cocuklar yatincada televizyon karsisinda esimle birseyler icip abur cubur yiyoruz. Bu aksam atistirmalarini kestim birkac gundur... bugunden itibaren 5ten sonra hicbir sey yemiyecegim.

Ondokuzdokuzondokuz

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
754
3.190
Ben de aksam 5den snr birsey yemiyorum. Sadece su cay kahve falan. Yaa Ben de onceki Marta dogum yaptim. Kizim 18 aylik. 63 ile dogum girip 55 56 ya dusmustum. Ama neden bilmiyorum kilo almaya acayip meyilli oldum dogumdan sonra. Ve su pandemi zamani 61.5 a kadar ciktim. If diyeti ile 56ya dustum tekrar. Bu yaz tatilinde de 54 olmustum ama sonra tekrar aldim bi iki kilo. Yani su son yaklasik iki senedir bir alip bir veriyorum. Ondan once kilom hep 52-54 arasiydi.
Ne güzel ben 65 ile hamile kaldım 82 ile doğurdum anca 76 düşebildim lf diyeti nedir canım senin ne güzel aslında kilon

Ondokuzdokuzondokuz

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
754
3.190
Hergun yediklerimizi yazarsak harika olur. Bir gun belirleyelim tartilmak icin. Ben aslinda gun boyu birsey yiyemiyorum cocuk pesinde kosmaktan. Ama aksam oldumu fena iste. Hem yemek yaparken tikiniyorum ve onun ustune aksam yemegini yiyorum. Cocuklar yatincada televizyon karsisinda esimle birseyler icip abur cubur yiyoruz. Bu aksam atistirmalarini kestim birkac gundur... bugunden itibaren 5ten sonra hicbir sey yemiyecegim.
Olur tabi süper olur ben her gün tartılıyorum aslında canım saat 9 gibi tartılıyorum sabah kahvaltısını yapıyorum yedikelrimizi yazık fotgorafla atabiliriz benim eşimde diyette eşim 3 ayda 30 kilo verdi o yüzden bizde pek birşey yenilmiyor canim

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Ne güzel ben 65 ile hamile kaldım 82 ile doğurdum anca 76 düşebildim lf diyeti nedir canım senin ne güzel aslında kilon
If diyeti gunun belli saatlerinde yiyorsun sadece. Mesela 8 saat dilimi araliginda yiyip diger 16 saat birsey yemiyorsun. Aralikli oruc diyorlar. Ben Sabah 10da kahvalti ediyordum bir de 4 de aksam yemegi yiyordum. Diger zamanlarda Bol su. Ama sana uymaz bu. Emziriyorsun.

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Olur tabi süper olur ben her gün tartılıyorum aslında canım saat 9 gibi tartılıyorum sabah kahvaltısını yapıyorum yedikelrimizi yazık fotgorafla atabiliriz benim eşimde diyette eşim 3 ayda 30 kilo verdi o yüzden bizde pek birşey yenilmiyor canim
30 kilo mu?? Be diyeti yapiyor? Harika vermis. Ben ne zaman diyete baslasam esimde benimle birlikte yapiyor diyet. Mesela bugun itibari ile o da diyette ama daha haberi yok :KK70:

Ondokuzdokuzondokuz

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
754
3.190
If diyeti gunun belli saatlerinde yiyorsun sadece. Mesela 8 saat dilimi araliginda yiyip diger 16 saat birsey yemiyorsun. Aralikli oruc diyorlar. Ben Sabah 10da kahvalti ediyordum bir de 4 de aksam yemegi yiyordum. Diger zamanlarda Bol su. Ama sana uymaz bu. Emziriyorsun.
Aynen canım ama bende saat 4 den sonra birşey yemiyorum öğlenyiyorum

Ondokuzdokuzondokuz

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
754
3.190
30 kilo mu?? Be diyeti yapiyor? Harika vermis. Ben ne zaman diyete baslasam esimde benimle birlikte yapiyor diyet. Mesela bugun itibari ile o da diyette ama daha haberi yok :KK70:
Kendi önceden profosyenel sporcuydu canım o yüzden vücudu yatkın şimdi inan hiç bisey yemeyerek iradesini tutarak zayıfladı aralıklı oruç ile o zayıflayınca aynı kiloya düştük her şeye o yüzden bende başladım hahaha ne güzel birlikte yaparsınız bugün akşam yemeğinde öğrenir herhalde 😁😁

Ondokuzdokuzondokuz

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
754
3.190
Günaydın canım ben bgun 76.1 geldim şimdide kahvaltı yapıyorum

Eklentiler

• 20200922_092640.jpg
    20200922_092640.jpg
    157,6 KB · Görüntüleme: 50

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Günaydın canım ben bgun 76.1 geldim şimdide kahvaltı yapıyorum
Gunaydin canim. Afiyet olsun. Ben simdi cocuklari okula yolladim. Daha kahvalti etmedim. Bu Sabah tartildim ve 56.3 ciktim. Ben 56 saniyordum. 300 kusuru da varmis :) sen bravo 300 gr gitmis bile. Ben 10 da kahvalti edip 4de de aksam yemegimi yiyecegim. 2 ogun yapicam. Sabah her zaman ki gibi limonlu suyumu ve sade kahvemi ictim. Hatta simdi bir tane daha icicem.

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Simdi kahvaltimi ediyorum. Zeytin, peynir domates salatalik ve bir dilim kizarmis ekmek ve yesil cay ( elma ve yesilcayi karistirdim baska turlu icemiyorum yesilcayi)

Eklentiler

• 91FE0110-B90B-41DA-A3D2-EDB2F33DAAD1.jpeg
    91FE0110-B90B-41DA-A3D2-EDB2F33DAAD1.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 48

Ondokuzdokuzondokuz

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
754
3.190
Ih afiyet olsun sende verirsin canım ben biraz fazla yeşillik yiyorum sütiçin soğan filan bende öğlen mücver yedim 4 gibi 1 partal yarim yağlı süt ile tarçınlı ceviz birde yarim meyve yerim.insallah 60 li kilolara bir düşebilsem devamı hızlı gelir ama bakalım artık

charla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.280
1.552
Sen caya kahveye seker katiyor musun? Ben onceden sekerli iciyordum. Bir kupa caya kahveye iki tepeleme tatli kasigi seker koyardim. Yaklasik uc aydir sekeri tamamen kestim. Hic kullanmiyorum artik. Kahveye sutte koymuyorum. Sade iciyorum. Kahve degilde seker siz caya alismak cok zor oldu...