Diyet

alone34

85.8le basladim -76.5
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
310
Kızlar ben diyetisyene gidiyorum diyetisyenim bana diyetimin son iki günü hurma diyeti yazmış bende insülin direnci var iki gün beni hırma yemek etkiler mi acaba siz hurma diyeti yaptınız mi daha önce

Fstknanas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.619
İnsülin direnci yapay şeker ile oluyor diye biliyorum. Mesela canan karatay da ekmek yedirmez insülin direnci yapar diye. Bu bi hastalık değil aslında herkeste olabilir aşılada bilir.
Sonuç olarak sadece hurma detoksu yapanlar haftada 3 kilo verenler var bu sitede. Hiç zannetmiyorum insülin direnci yapacağını çünkü doğal şeker hem de şifalı. Ama bu benim fikrim en iyisi mi sen diyetisyene sor canım

alone34

85.8le basladim -76.5
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
310
İnsülin direnci yapay şeker ile oluyor diye biliyorum. Mesela canan karatay da ekmek yedirmez insülin direnci yapar diye. Bu bi hastalık değil aslında herkeste olabilir aşılada bilir.
Sonuç olarak sadece hurma detoksu yapanlar haftada 3 kilo verenler var bu sitede. Hiç zannetmiyorum insülin direnci yapacağını çünkü doğal şeker hem de şifalı. Ama bu benim fikrim en iyisi mi sen diyetisyene sor canım
Bu hafta gidince sorucam tartıda bir etkisinide görmedim

blaues_meer

Şükür, şükür, çok şükür...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
270
Kızlar ben diyetisyene gidiyorum diyetisyenim bana diyetimin son iki günü hurma diyeti yazmış bende insülin direnci var iki gün beni hırma yemek etkiler mi acaba siz hurma diyeti yaptınız mi daha önce
Gün kurusu yiyebilirsin hurma yerine. Hurmada şeker çok. Ya da üzerine bir iki kaşık yoğurt ye şeker etkisi azalsın.

senemhakan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kızlar bnde dıyetısyene basladım bu hafta ama canım cerez yemek ıstıyor kabuklu fıstık yesem sorun olurmu dıyetsyenıme gıtmeme daha var cumartesı gıdıcem

blaues_meer

Şükür, şükür, çok şükür...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
270
Kahvaltıya avucun içi kadar ekleyebilirsiniz.

Sblmrc01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
Canım insülin direncin kırıldığı zaman kilo vermeye başlarsın yaklaşık kırılması iki ay sürüyomuş biraz sabırlı ol inşallah verirsin bende diyete başlıcam ama ramazan girdi araya

Yukarı Alt