diyetmax zayıflama bandı konusunda bilgisi olan varmı?

ulten33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
diyetmax zayıflama bandı konusunda bilgisi olan varmı,sağlık bakanlığından onaylı bir bantmış,ve sitesinde o kadar çok olumlu yorum varki,kullananlar çok memnun..kullanan varsa benimle paylaşsa.

tealight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkaadşım benim bi tanıdığım kullandı ve ayda 7 kilo verdi..bende onu görerek aldım daha dün geldi elime perşembe günü bende başlıcam.ama bazı yerlerde okuduğuma göre killo verende varmış ama veremeyende ...tanıdığımın arkadaşıda 10 kiloya yakın vermiş.umarım işe yarar.perşembe başlıycam eğer olumlu bişey olursa yazarım zaten

bruce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba 5-6 yıl önce 1 yıl ara ile 2 kere ürünü alıp kullandım.ilkinde 3-5 kg.verdim fakat 2.sinde hiç işe yaramadı.zayıflatan değil zayıflamaya yardımcı olan bir ürün sözkonusu bantlar sanırım.

Balbxoxcxuxxux

Never Ever Give Up!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bu bandı kullanırken de yiyip içmenize dikkat edin,diyorlar ya..asıl o dikkat etme verdiriyor kiloyu,bantlar değil..bu kadar saf olmayın yaw:KK45:

aslann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben diyetmaxla ilk ay 8 kilo ikinci ay 6 kilo verdim.aç kalmadan zayıflamak süper.herkese tavsiye ederim..

esengul84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
ben kullandım önermiyorum onun yerine diyet yap daha iyi dukan diyetiyle kilo verdim bant diyetsiz bir işe yaramıyor

oha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Umarım iyi sonuç alırım diyerek başlamak istiyorum çünkü öyle umudediyorum :)
içinden bir menü kitapçığı çıktı buna pek uyabileceğimi zannetmiyorum
Diyetmax'ın firmasını aradım telefonumu aldılar ve düzenli olarak beni takip edeceklerini söylediler
:44::44::44:

aycanozdemir83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhabalar diyetmaxı neredeyse her sene yaz başında kullanırım kışın aldığım kilolardan bu yöntemle kurtuluyorum. müşteri hizmetleri çok ilgi. tokluk hissi veriyor rahat kilo vermek isteyenlere tavsiye ederim arkadaşlar

demre_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Merhaba ben de Dıyetmax ile 2 ayda 15 kilo vermiştim gerçekten ben faydasını çok gördüm yine kullanmak istiyorum ama motive olamıyorum ama işe yarayan tek ürün tavsiye ederim

demre_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Merhaba Dıyetmax kullanan var mı ben tekrar başlamak istiyorum kullanan varsa birbirimize destek olalım lütfen..

Yukarı Alt