Doal keratin bakım sütü

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
282
128
Merhaba kaş kirpik serumu hangi marka kullandınız acaba benim kaşlarda boşluklar var bir türlü dolmayan lütfen yardım edın:bicak:
Eeose kirpik serumu kullandım ama bırakınca kirpikleriniz eski haline dönüyor sürekli kullanmak gerekiyor. laction kirpik bakımı maskara bunuda gratisden almıstm 2 kutu bitirdim ama bırakınca aynı sonucu verdi eski haline döndü yani kirpiklerim en güzeli e vitamini,badem yağ,hint yağ karıştırmak kaş kirpiğe uygulamak.. özellikle kaş için verebileceğim tarif şöyle e vitamini ampül,bepantol,badem yağ,hint yağ,bemiks bunları karıştırın kaşa 1 hafta yatarken uygulayın bir haftanın sonunda harika sonuç alacağınıza eminim.. kirpiğede olur ama göze kaçarsa çok kötü yakıyor kirpiğe sadece tatlı badem yağ ve hint yağı karışımı önerebilirim bi iki damlada e vitamini ampülü..

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
282
128
arkadaşlar bugun 2 kutu doal keratin sütü ve 2 kutuda hc hair care sipariş verdim iki üründen de acayip memnunum özellikle hc hair care galiba 5. kutum ya da 7 de olabilir üniversite zamanında o yanmış ölü saçlarımdan kurtardı beni belki öncesi sonrası olarak yine fotoğraf paylaşırım.. doal keratin sütüde beni ikna eden tek şey buraya attığım fotograftı yani şaşırdım bu kadar uzama beklemiyordum kuaförüm bile farkı gördü ilginçtirki hala ürüne bir güvenim yok ama yine beni utandırdı bu ürün eylül öztürkün (memeli mestan) saçlarını 13 günde acayip canlandırmış uzatmış.. selin cigercide yanından ayırmıyor süs köpeği gibi geziyor şampuan yanında şampuan değil keratin sütü.. her neyse vallahi memnun olmaya calısıyorum ama şişede içerik yazmıyor beni sinir eden tek nokta bu.. ve saçımı harika yumuşatıyor pamuk gibi yapıyor ama ürünü bırakınca eski haline dönüyor saçlarınız

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
4.819
9.920
HC bakım yapmıyor mu? Aaaaaa, iyi ki söylediniz, ben de ondan alacaktım.
Kuaför mahvetti saçlarımı, 20 cme yakın kestirdim hala kurtulamadım. Renk de rezalet :olamaz:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
282
128
Ben bu urunu kullanıyorum cok memnunum sıparıs ve bilgi için mesaj atabilirsiniz
teşekkür ederim ama artık hergün 1 yumurta, 5-6 ıspanak yaprağı,bol su ve meyve tüketmeye çalısıyorum hap kullanmamaya calısıyorum biotinimde var ama kimyasaldan gelecek hayır bitkilerimizden gelsin:):) tesekkürler yinede yolum duserse bu tür şeylere mesaj atarım:KK200:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
282
128
HC bakım yapmıyor mu? Aaaaaa, iyi ki söylediniz, ben de ondan alacaktım.
Kuaför mahvetti saçlarımı, 20 cme yakın kestirdim hala kurtulamadım. Renk de rezalet :olamaz:
hc hair care 7.kutumu bitirdim harika uzatma etkisi var bakım yapmıyor ama yağ sadece uzama.. benim saçlarımda boyadan yıprandı.. bakım yapan doal keratin sütü harika yumuşatıyor saçları:KK43: allah o kuaförleri... allah yardımcın olsun canım vallahi önerim bunlar bi de biotin tarzı bi vitamin(doktorunuza sorun) içersen 5-6 aya fıstık gibi saçların olur

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
4.819
9.920
hc hair care 7.kutumu bitirdim harika uzatma etkisi var bakım yapmıyor benim saçlarımda yıprandı.. bakım yapan doal keratin sütü harika yumuşatıyor saçları:KK43: allah o kuaförleri... allah yardımcın olsun canım vallahi önerim bunlar bi de biotin tarzı bi vitamin(doktorunuza sorun) içersen 5-6 aya fıstık gibi saçların olur
Biotin eksikliğiniz aslında olmamalı, tahıllı ekmekten vs alınabilen bir vitamin o ve fazlası idrar yoluyla atılıyor. Paranız boşa gitmesin, onun yerine maske alırsınız.
Şu an gerçekten durum ciddi, paraya kıyıp Kerastese çimento serisinden alacağım, 1-2 no bile hafif kalır, 3-4 alacağım, kademe kademeymiş bu seri. Bir yandan hindistan cevizi bakımı yapacağım, 1 kiloluk buldum 80 tl mi ne, diğer türlü 300 ml küçücük şişe indirimli 30 tlye satılıyor.
Ooof of, hayır bir de ben daha önce yeter be deyip saçlarımı 3 numara kestirdim, asker arkadaşı gibiydim eşimin. Yıllar sonra bir cesaretle gittim, gitmez olaydım. :kızgın:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
282
128
Biotin eksikliğiniz aslında olmamalı, tahıllı ekmekten vs alınabilen bir vitamin o ve fazlası idrar yoluyla atılıyor. Paranız boşa gitmesin, onun yerine maske alırsınız.
Şu an gerçekten durum ciddi, paraya kıyıp Kerastese çimento serisinden alacağım, 1-2 no bile hafif kalır, 3-4 alacağım, kademe kademeymiş bu seri. Bir yandan hindistan cevizi bakımı yapacağım, 1 kiloluk buldum 80 tl mi ne, diğer türlü 300 ml küçücük şişe indirimli 30 tlye satılıyor.
Ooof of, hayır bir de ben daha önce yeter be deyip saçlarımı 3 numara kestirdim, asker arkadaşı gibiydim eşimin. Yıllar sonra bir cesaretle gittim, gitmez olaydım. :kızgın:
aman canım allah yardımcın olsun:KK43: kestirdiysen için rahat olsun hemen uzar bak benm uçları yanmış halde kestirmediğim için bu kadar uğraştırıyor.. hemsireyim bende biliyorum biotin alıyoruz ama folik asit ve biotini öneriyorlar saç uzatırken ben hatta 1000lik kullanıyordum dokturum günde iki kere iç onu dedi o kadar yanı idrarla atılıyor fazlası ama ne bilim ben çok fazla yumurta,ıspanak pırasa kısacası yararlı şeyler yemeyen bir insandım o yüzden haplara yönelmiştim ama şu an çok şükür hergun ıspanağımı yumurtamı yiyorum bu arada saçın 3 numara önereceğim tek şey Hc hair care bakım yağısı acayip memnun kalacaksın hiç hindistan ceviziyle vakit öldürme hatta hc hair care içindekilerine bak çok yararlı vitamin ve yağlar var.. sıkma canını toparlarsın zaten bir saçın toparlanması ortalama 3-4 ay bakımını yap takma düşünme olmadı bir çıtçıt yaptır kendi saçın gibi olmaz ama moral yükseltiyor bir de kerastase ürünleri çoooook güzeeel ama çok tuzlu:KK43::KK43::KK43::KK43:

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
4.819
9.920
aman canım allah yardımcın olsun:KK43: kestirdiysen için rahat olsun hemen uzar bak benm uçları yanmış halde kestirmediğim için bu kadar uğraştırıyor.. hemsireyim bende biliyorum biotin alıyoruz ama folik asit ve biotini öneriyorlar saç uzatırken ben hatta 1000lik kullanıyordum dokturum günde iki kere iç onu dedi o kadar yanı idrarla atılıyor fazlası ama ne bilim ben çok fazla yumurta,ıspanak pırasa kısacası yararlı şeyler yemeyen bir insandım o yüzden haplara yönelmiştim ama şu an çok şükür hergun ıspanağımı yumurtamı yiyorum bu arada saçın 3 numara önereceğim tek şey Hc hair care bakım yağısı acayip memnun kalacaksın hiç hindistan ceviziyle vakit öldürme hatta hc hair care içindekilerine bak çok yararlı vitamin ve yağlar var.. sıkma canını toparlarsın zaten bir saçın toparlanması ortalama 3-4 ay bakımını yap takma düşünme olmadı bir çıtçıt yaptır kendi saçın gibi olmaz ama moral yükseltiyor bir de kerastase ürünleri çoooook güzeeel ama çok tuzlu:KK43::KK43::KK43::KK43:
Yok canım yanlış anladın, zamanında kestirdim 3 numaraya, şu an mecburi kesilmiş hali omuzlarımda. Uzatmaktan ziyade toparlansın istiyorum, uzatma telaşı en son.
Bakım yapmıyor madem HC almam ben, uzatma istersem o zaman bakarım.

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
282
128
Yok canım yanlış anladın, zamanında kestirdim 3 numaraya, şu an mecburi kesilmiş hali omuzlarımda. Uzatmaktan ziyade toparlansın istiyorum, uzatma telaşı en son.
Bakım yapmıyor madem HC almam ben, uzatma istersem o zaman bakarım.
anladım kuzum ama uzatacaksın kestireceksin uçlardan toparlamak istiyorsan en güzel yöntem bu bende uzatıyorum ama şu uçlarındaki yanmış pis saçlar için.. uzadıkca kestiriyorum

Yukarı Alt