Doç. Dr Tuğrul Maral hakkında bilgi

mefis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba estetik burun ameliyatını Doç.Dr. Tuğrul Maral'a olan var mı?mirmirmirmir

nisa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
slm cnm bende tugrul maral dusunuyorum gorüşmeye gıdıcem sen ne yaptın

B

bidikbidik

Ziyaretçi
merhaba nisa... tugrul bey ile gorusebildin mi? izlenimlerini paylasabilirmisin?

nisa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
tuğrul beye karar kıldım bu cumartesi amelıyatım var resım koyacam inşallah güzel bi burnum olur doktoruma güvenıyorumm

B

bidikbidik

Ziyaretçi
Tugrul Bey ile gorusmeyi bende istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

nisa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
BOĞAZİÇİ TIP MERKEZINDE OLDUM BEN AMELIYAT TUGRUL BEYE..PERSONELDE GAYET İLGİLİYDİ BİLMİYORUM ARKADAŞİM SANA NEDEN BOYLE OLDU:1no2:

B

bidikbidik

Ziyaretçi
cok yogun oldugundan belkide. ben gorustum sonunda Tugrul Bey ile 30 aralikta ameliyat oluyoruuum. Kendisi hastayi kesinlikle cok rahatlatan bir doktor. Butun paranoyak sorularimi sabirla dinleyip cevapladi :-) simdi beklemedeyim. Bende doktoruma guveniyorum :-) :-) :-)

nisa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benım 3. günüm şiş olmasına ragmen bu halıde hoşuma gıdıyor resım koyacagım cuma alcılar cıktıktan sonra:dance:

nisa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
resım yukledım bakın-tatlicadiarzu-

E

EU3

Ziyaretçi
nisa merhaba
geçmiş olsun önceliklile.iyisindir umarum, memnunsundur halinden.
ameliyatını ne kadara olduğunu yazabilir misin, ben o tıp merkezine mail yazmıştım 1,500 +kdv idi, kdv de;120 ytl civarıydı sanırım. sen de toplam bu fiyata mı oldun? ya da ne kadara. yazarsan sevinirim. aynı gün mü çıktın - ertesi gün mü hastaneden?
genel anestezi mi lokal mi?, kulağından ya da kaburgandan kıkırdak alındı mı? fazla morluk ve şişliğin var mı?,ağrı -sızı...ve istediğin burun oldu mu, beklentindeki gibi mi, nasıl? biraz fazla oldu ama kısa kısa cevaplarsan çok seviniriim.
tekrar geçmiş olsun dikkat et kendine.

Yukarı Alt