Doğadan Form Çaylarıyla Zayıflama Deneyimlerimiz

didmus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba arkadaşlar,

Doğadan form çayları hakkında deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Bende denemek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler

_begum_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba ben kesinlikle tavsiye etmem çünkü kısa zamanda bağırsak tembelliğine neden oluyor. Ben uzun süre kullandım doğadan form çayı ve neredeyse ameliyat olmak zorunda kalıyordum. bağırsaklarım artık çalışmayı bırakmıştı sonra yavaş yavaş ama acılı bir şekilde normale döndü :) çok detay vermek istemem hoş değil çünkü. doğadan form çayının içerisinde bol miktarda sinameke var sanırım, sen kendinde bağırsaklarını bozmıcak bitkileri karıştırıp içebilirsin bence daha faydalı olur.

harikuladeyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende katılıyorum ayda bir kullanılabilir adet haline getirmemek lazım.onun yerine günde 3 4 kuru kayısı bağırsakları müthiş çalıştırıyor hemde zarar vermiyor.

didmus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızlar kafam karştı valla ama kuru kayısı da dediğiniz gibi iyi fikir.
Çaylardan da hafta da 3 kez falan yeter belki de

fical

Allah var gam yok ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
77
kesinlikle tavsiye etmem.ben aktardan alıyorum şu bitkilerei,sinemeki,mate yaprağı,funda yaprağı,kiraz sapı bunları alıp robotta blendır yapıp bir tattlı kaşığı kaynamış suyun içine atıp bekletiyorum bikaç dk sonra tatlandırmadan içiyorum.sabah kahvaltı yapmak gerek öğlen ve akşam hafif besleniyorum.akşam 6 dan sonra meyve yiyorum sadece.bu şekilde 2 hafta oldu 5buçuk kilo verdim.aralarda açıktıkça dut kurusu,kayısı,ve kuru üzüm yiyorum.tabi aşırıya kaçmamak kaydıyla...

olu_gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
tatlım form çayı değil de.. yeşilçay iç oldu mu.

kalyon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Bende hiç faydasını görmedim form çaylarının tavsiye etmem

B

butterflysoul

Ziyaretçi
içeriğinde sinameki olan hiçbir çayı içmemeye özen gösterin. çünkü bağırsağın normal aktivitesini bozuyor ve tembelleştiriyor, en güzeli aktardan almak; özellikle şu çaylar mideyi ve bağırsağı rahatlatır. kabızlık sorununuz varsa günde yaklaşık 5-6 ader gün kurusu kayısı aç karnına yenilip üzerine 1 büyük bardak su içilebilir.

rezene, papatya, melisa, yeşil çay, bamya çiçeği çayı, adaçayı...bunlar dışında mısır püskülü, kiraz sapı vs çok su attırdığı için vücut mineral dengesini bozabilir. uzun süre kullanmamak gerekir. diğer doğadan çayları veya hazır poşetlerdeki bitki özü miktarı oldukça düşüktür. Bu yüzden istediğiniz etkiyi alamayabilirsiniz..

mdemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende doğumdan sonraki kiloları vermek için kullandım form çaylarını

Benim 3 su bardağı su alacak kadar büyük bir kupam var. Hergün günde bir defa olmak üzere bir poşet form çay ve yeşil çayı bu kupada demleyip limon sıktıktan sonra içiyordum. Yediğimede çok dikkat etmedim. Ama bu kupamla günde 3 tanede sıcak su tüketiyordum. Farkında olmadan 1 ayda 61 kilodan 55 kiloya düştüm. Fakat bağırkalarımda inanılmaz bir tembellik oluştu. Bir kaç ay sonra gene eski haline döndü fakat, çok sıkıntılı bir dönem geçirdim

derya_julia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben kesinlikle tavsiye etmem ben kullandım ama çok pisman oldum bağırsakları iyice tembelleştirdi. çok uzun süreli kullanmak sakıncalı ancak kabızlık sorunu yaşanırsa çok nadir kullanılabilir. ama sürekli tavsiye etmiiyorum.

Yukarı Alt