Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Doğadan Form Çaylarıyla Zayıflama Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve didmus tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2014
    Konu Sahibi : didmus
  1. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Ödül Puanları:
    438
    Bende sadece haftada bir tartıldığım için tartilacağım sabahın gecesi içiyorum bir sorunum yok çok şükür

2. 30 Nisan 2014
  3. Monica

Monica Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    163
    Bende bu hafta başladım doğadan form çayına kayısılı kokusu da çok hoş gerçekten baya etkili günde en az 2 kez wc ye çıkıyorum garanti 2,3 gün arayla içmenizde fayda var

4. 20 Ocak 2015
  5. hastalik hastasi

hastalik hastasi Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    113
    ben neredeyse günlük içiyorum ve yemek konusunda dikkatli biriyim. açıkçası yemeği arada kaçırdığım olursa form çayına abanıyorum ve herhangi bir kilo alımı olmuyor üstelik benim gibi tuvalete sık çıkmayan birini ishal yapacak kadar tuvalate çıkarıyor.

6. 24 Ocak 2018
  7. Sevdeyildiz

Sevdeyildiz Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben, öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden yarım saat önce olmak üzere günde 2kez, 2hafta düzenlibir şekilde içiyorum. Sonra 1-2hafta içmeyip mola verip tekrardan başlıyorum. Bana çok iyi geldi. Sık sol Ödem attırıyor ve yemek yedikten sonra olan o şişkinliği dengeliyor. Ayrıca kolay kilo vermemi de sağladı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.