Doğal kendi yumurtası ile tüp bebek

tahra38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selam arkadaşlar kendi doğal yumurtası ile tüp bebek yaptıran varmı
bilgisi olan lütfen bana cevap yazarmı

leyl

Kulluğum Sultanlığımdır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
netten bu konuyu araştırırken baktım konu bizim forumda açılmış ama cevap veren olmamış uzun bir süredir,ben de yeniden açmadan tekrar güncelliyeyim dedim evet yok mu hala doğal tüp bebek yaptıran?

DrGunay

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ben anlamadım valla.Zaten kendi yumurtamızla yapılıyor tüp bebek canım.Nasıl yani?

eylul08

Allahım bizi koru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
leyl canım ben yaptırmadım ama ben tüp bebek yaptırdığım zaman başka biri vardı orda ilaçları kullanınca çok fazla ve küçük yumurtaları oluyormuş bir de pko su varmış kendi yumurtasıyla tüp bebek denendi ona ama sonucu ne oldu bilmiyorum iki günde bir ultrason kontrolü ile yumurtanın istenilen büyüklüğe gelmesi takip edilmiş sonra çatlama iğnesi ve sonra o yumurta alınıp döllendirilip transfer edilmiş benim bildiğim bu kadar canım

ebi26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben bu konuyu bayagı arastırmıstım tup bebege baslamadan önce arkadasın yukarda belırttıgı nedenlerde yapılıo.malıyetı daha dusuk oluyomus ılac fazla kullanılmadıgı ıcın ama tup bebek gıbı basarısı yuksek olmuyo cunku 1yumurta topluyolar o tutunmazsa dıgerı gıbı bı sans yok.bıde her yer yapmıo benım bıldıgım.kısaca böyleee

denser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
netten bu konuyu araştırırken baktım konu bizim forumda açılmış ama cevap veren olmamış uzun bir süredir,ben de yeniden açmadan tekrar güncelliyeyim dedim evet yok mu hala doğal tüp bebek yaptıran?
Merhb. kızlar. Ben doğal tüp bebek denedim. 5 gün femera kullandıktan sonra 2 tane merional 150 lik iğne oldum gün aşırı. İlaçsız denen bu yani.
2 tane yumurtam toplandı 1 tanesi döllendi. Maalesef sonuç negatif. İstanbul da ( :umursamaz: tavsiye etmiyorum merkezi) Eurofertil yapıyor yumurta rezervin uygunsa tabiki. 7- 8 yumurta rezervi olması gerekliymiş.

leyl

Kulluğum Sultanlığımdır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
hepinize çok teşekkür ediyorum yaza kadar olmazsa tüpe geçeceğiz korkuyorum bunu da duyunca nasıldır diye merak ettim,inşallah hiçbirine gerek kalmadan bir mucize olur :KK43:

GEL PC PC

can oglum, bal oglum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
benim doktorumda onermedi (erol tavmergen.)
yani onu kaybedecigimiz birsey yoksa uyguluyoruz yani sebepsiz infertilitede meslaa
yumurta sperm bolsa
bizim sperm sorunumuz var
ustelik tutunma olayinin daha fazla olduguna dair elimizde yeterli calisma yok
dusuk riskide oburuyle ayni
simdilik yapilan calismalara gore ben onermiyorum dedi
ama ilerde bu degisebilir dedi

Hullis

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
aşılamayla hiç bir farkı yok başarı oranı çok az.boşuna zaman kaybı ben yaptırdım evet maliyet az ama şansıda az.

Yukarı Alt