Doğal temizlik

Kuasar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2018
895
3.596
Merhabalar ben doğal temizlikten yanayim. Cosmorganic diye bir marka çıkıyor karşıma kullanan var mı acaba?

Kuasar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2018
895
3.596
Onu da duydum ama sen hangi ürünlerini kullandın ve memnun kaldin tatlım bu Arada kusura bakma geç dönüş yaptım 😯

eda3331

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2016
4
1
ben türkiyede üretilen hiçbirşeyin denetlenmediğini düşünüyorum onun için yerli mallarına mesafeliyim

Pagoirce

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
4
3
Ben prowill kullanıyorum kızlar evdeki herşey prowill tamamen doğal ve ürün temizlik değil hijyen ürünü yoğurdun sirkenin içinde bulunan probiyotiklerle yapılmış Rusya'dan geliyor harikaaaa

Kuasar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2018
895
3.596
Bunu da ilk defa duydum araştırmam lazım. Yurt dışı ürünü olduğu için bir tereddüt ettim ama

Pagoirce

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
4
3
Bunu da ilk defa duydum araştırmam lazım. Yurt dışı ürünü olduğu için bir tereddüt ettim ama
Araştırma tatlım bak sana instegramini yaziym prowillprotc gir bak biz aşık olduk resmen insanlık adına yapılmış en iyi hijyen urunu

Goktemaviyuz1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
67
33
Merhaba hanimlar dogal temizligin temel tasi sirke ve karbonat bana gore 1 yillik evliyim evime elimde geldigince kimyasal sokmayacagim deyip basladim bu harekete arab sabunu ile basladim camasirlarim istedigim kadar temiz cikmadi sabun tozu ve sirke kullanmaya basladim gayet guzel temizliyor yumusatici gozune sirke deterjan gozune sabun tozu koymaniz yeterli bulasik m. Parlatici yerine sirke koyuyorum henuz onun deterjaninin yerine gecicek bidsey bulamadim genel ev temizlemede karbonat ve sirke kullaniyorum aklima geldikce baska yontemlerde paylasirim:KK66:

Yukarı Alt