Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Doğal Ürünler ve Diyet

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve tulinserpil tarafından 1 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1 Kasım 2006
    Konu Sahibi : tulinserpil
  1. tulinserpil

tulinserpil Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, yurt dışında master yaparken, oradaki arkadaşlar diet yieceklerinin yanısıra organik ürünleri de kullanıyorlardı.
    Doğumdan sonra ben de fazla kilolarımdan kurtulmak için dietisyenimin de tavsiyesi üzerine artık organik ürünler kullanıyorum.
    İstanbulda olanlar için Şişlide Buğday derneğinin organize ettiği organik pazar kuruluyor cumartesi günleri, bulamadığım ürünleri ise dan xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtemin ediyorum, burada aynı zamanda doğal ve naturel bakım ürünleride var.

Tülin

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mayıs 2008
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.