Doğru mu ?

Aqqes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
182
Önce aileler mi tanışır aile tanışırken isteme mi olur sonra söz nişan mı olur sıralama doğru mu yanlış mı biliyorum ?

Zelzele

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
439
Önce aileler mi tanışır aile tanışırken isteme mi olur sonra söz nişan mı olur sıralama doğru mu yanlış mı biliyorum ?
Önce tanışma olur. Daha sonra isteme olur. Benim isteme söz bir olmuştu yüzükler takıldı. 3 ay sonra nişan 8 ay sonra düğün 😊

Aqqes

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
182
Önce tanışma olur. Daha sonra isteme olur. Benim isteme söz bir olmuştu yüzükler takıldı. 3 ay sonra nişan 8 ay sonra düğün 😊
Uzaklarsa eğer tanışma isteme beraber olamaz mı

Zelzele

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
439
Uzaklarsa eğer tanışma isteme beraber olamaz mı
Olmaz canım. Aileni ilk defa görüp kızını istemeye geldik yüzük takıp gidicez denmez. Çok çok uzak değilse 3-4 saatlik yolsa eğer bi hafta tanısmaya gelsinler bi sonraki hafta istemeye gelsinler. Ailenin düşünceleride önemli kızım sen istiyorsan biz vericez tanışmamıza gerek yok senin tanıman yeterli diyorlarsa gelsinler yüzüğü takıp gitsinler

sweetgirlcandy

Musmutlu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
234
Önce aileler tanışır. Sonra isteme sonra söz nişan. Bazı durumlarda isteme söz aynı gün de olabiliyor

cactuslove_

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
839
Önce tanışma olur tabiki.
Bu kadar uzaksanız girmeyin bu işe bence ilk önce düğün olur sonra nişan sonra tanışma... :işsiz:

Aqqes

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
182
Olmaz canım. Aileni ilk defa görüp kızını istemeye geldik yüzük takıp gidicez denmez. Çok çok uzak değilse 3-4 saatlik yolsa eğer bi hafta tanısmaya gelsinler bi sonraki hafta istemeye gelsinler. Ailenin düşünceleride önemli kızım sen istiyorsan biz vericez tanışmamıza gerek yok senin tanıman yeterli diyorlarsa gelsinler yüzüğü takıp gitsinler
Peki evlilik teklifi aileler tanışmadan mı edilir

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13.871
Önce sevgililer tanısır
Sonra sırayla sevgililer karsı tarafın ailesiyle tanısır
Sonra kızın annesine erkeğin annesi gelir tanısır
Sonra erkeğin ailesine kızın ailesi ile gidilir
En son da isteme kızın ailesinde olur
Böyle bişeyler işte

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 45 gün kaldı.

Doğumda, bebeğin göbek kordonu gebelik boyunca kordon damarlarını çevreleyen özel bir jölemsi madde ile kaplıdır. Bu jölemsi madde içinde doğal olarak bulunan bazı hormonlar kanamayı önlemede yardımcı olurlar. Göbek kordonunun yüzeyinde ağrı reseptörleri (ağrı algılayıcı sinirler) olmadığı için, doğumda kordonun kesilmesi size ve bebeğinize acı vermez. Birçok bebeğin doğduğunda göz rengi mavidir ama zamanla gerçek rengine döner.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zelzele

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
439
Peki evlilik teklifi aileler tanışmadan mı edilir
Bizde tanışma sadece kadınlar arası olmuştu. Evlilik teklifide tanışmadan sonra oldu. Sonuçta ailemin kabul etmeme ihtimalide vardı. O yüzden eveeet deyip o yüzüğü takamazdım

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
68.514
Siz nasıl istiyorsanız öyle olur. Mesafe varsa tanışma isteme beraber de olur. Siz sevip evlenmeye karar verdikten sonra ilk gelişte isteseler ne ikinci gelişte istleseler ne? Hepsi formalite.

Yukarı Alt