dogum ani ,videolari

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
ya videolar gostermek istiyorum dogum anindan bennim degil de buldum yani cok super azcaba olabilir mi olmayabilir mi biriniz yardimci olursaniz sevinecem :1shok:

evet haklisin neyse koyuyorum linkleri o kadar cok dogum izledim ki offf super ya

[youtube]y56wKR8EjWM&mode=related&search=[/youtube]
[youtube]FAX5Drp34I8&mode=related&search=[/youtube]
[youtube]7P_uuR-67Qc&mode=related&search=[/youtube]

[youtube]_VXVIyB6s4c[/youtube]
[youtube]6YEnMT1wtnw[/youtube]

bu da suda dogum
[youtube]nGbklGmYB1Q[/youtube]

bu da epidural*
Link Silinmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
hemde ne guzel valaha allahim rabbim olmayanlara isteyenlere nasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Sheker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ay walla çok güzel paylaşımın için saol ben hala karar veremedim nasıl dogum yapacagıma :KK43:(

Nehir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
çok sağol paylaşımın için.dördüz bebeklerin doğumu müthiş harika bişi ya.annenin karnı çok kötü duruyordu dimi.suda doğum pekde akıllıca değil gibi suyun içinde bebek su yutar mutar.normal doğum daha iyiydi.ama ben çokkkkkk korkuyorum normal doğumdan.sezeryanda kolay değil ama en azından sonradan çekiyorsun.bebek için iyi en azından.herşeyin hayırlısı.birazda şansa ve o anki duruma vücut yapımıza bağlı sanırım.

SARI KIZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Benimde sezeryanı içim kaldırmadı hiç, en iyisi normal galiba..

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
korkmayin kizlar bende25 saat sancidan sonra sezaryen le dogum yaptim normal olacakti oglum cikmadi cikamadi saglik acisindan mecburen sezaryen,e gitti doktor ole oldu ben cok memnunum sadece gobek var bende ama onu kaybedecegim insalahhhhhhhhhh

Yukarı Alt