Dogum günü

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
meraba arkadaşlar.dogum gününüzde ne hediye almak isterdiniz .ben mesela eger eşimdense kırmızı bir gül almak isterdim... arkadaşlarımdansa bana gizli bi dogum günü partisi yapmalarını isterdim.ömrüm boyunca unutmazdım heralde o dogum günü partisini.ya sizler dogum gününde sevgilinizden.eşinizden ve de arkadaşlarınızdan ne hediye almak isterdiniz...

yaralim

Kizim...Askim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ben esimden (adayi) kendi elleriyle hazirlamis oldugu çok romantik bir aksam yemegi surprizi yapmasini isterim. hediye ise ikimizin çekindigi bi fotografin buyuk boyda tablo seklinde boyatilmis olmasini isterim.

çok sey istedim sanirm :-)

M

melisanur

Ziyaretçi
Ben bu soruya tam uyuyorum sanırım Çünküüüüüüüüüüüüüüü

Yarın benim doğum günümmmmmmm:sm_cool:

Bakalım benim sevdiklerim ve beni sevenler neler yapacak.

Sevgilimden beklerim ben en güzel doğum gününü.

AY DUYGULANDIM:eek:

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben bu soruya tam uyuyorum sanırım Çünküüüüüüüüüüüüüüü

Yarın benim doğum günümmmmmmm:sm_cool:

Bakalım benim sevdiklerim ve beni sevenler neler yapacak.

Sevgilimden beklerim ben en güzel doğum gününü.

AY DUYGULANDIM:eek:
ay canım yarın dogum gününmü.dogum günün kutlu olsun....e yazmamısın ne hediye almak istedigini...-tatlicadiarzu-sevgilinden ve arkadaşlarından.bak merak ettim şimdi...

M

melisanur

Ziyaretçi
ay canım yarın dogum gününmü.dogum günün kutlu olsun....e yazmamısın ne hediye almak istedigini...-tatlicadiarzu-sevgilinden ve arkadaşlarından.bak merak ettim şimdi...
Sağol canım tşk ederim:1hug:

Sevgilimden romantik sözler beklerim.Benim onun hayatında olduğum için neler hissettiğini duymak isterim.Hediyenni çok bi önemi yok ama yinede bu doğum günümde kocaman bi ayıcık istiyorum.Kendimden bi kaç kat büyük taşımakta zorlanacağım bi ayı.Ama sevgilime söylemedim bunu yeni hobilerimden.Gönlünden ne koparsa benim için neyi uygun görmüşse onu alsın.Ben asla doğum günüme yakın doğum günlerinden bahsetmem zaten.Hiç hoşlanmam aa 6 ağustos senin doğum günün dimi denmesinden :))Ogün gelince kimler hatırlamış filan çok daha güzel oluyor.Konu etmekten rahatsız oluyorum.Çok hoşuma gidiyo bahsettiğim ayıcık bi filmde gördüm çok büyük bi ayıcık pembe renkli çok güzeldi ya:asigim:

Gerçekten bende merak içindeyim sevgilimin ne alacağını nasıl bi sürprizi olduğunu merak ediyorum.

Her yıl pasta keseriz bi yerde başbaşa hediyemi verir güzel sözler söyler e sonuç olarak 6. doğum günümü kutluyoruz bu yıl ilk değil yani.Ama her defasında çok güzel geçmişti.:1hug:

betuss17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim de 8inde doğum günüm :eek:
acaba ben ne gibi hediyeler alıcam naniknanik

MorAnka

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
699
geçen hafta doğum günümdü
açıkcası artık hiç kimseden bişey istemiyorum
doğumgünleri eskiden çok önemliydi artık bir anlamı yok bence
eşimden herzaman güzel bir hediye alıyorum zaten o ayrı ama ilaki beklediğimden değil almasada olur

icedream

anasının kuzucukları
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
:sm_cool:Kızlarrr doğum gününüz kutlu olsun...Annelerimiz bizleri iyiki doğurmuş:)..Bu arada babalarımızın emeklerini de hiçe saymayalım yaneee:1hug:

Yukarı Alt