Doğum kontrol hapı beni mahvediyor

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
3.497
3.985
35
Arkadaşlar 9 aylık kızım var hiç emmediği için doğal olarak sütümde gelmedi ve korunma yöntemi olarak doğum kontrol hapı içiyorum
Qlairista beni mahvediyor gören 2. Kere hamileyim sanıcak öğürmek kusmak bulantı yapıyor..eminim hamile değilim sanırım bana iyi gelmiyor
En az yan etkisi olan doğum kontrol hapı hangisi bileniniz var mı?valla bıktım daha da 1 hafta var ilacın bitmesine hergün kusmaktan öğürmekten yoruldum

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
3.497
3.985
35
Evet dün gece quairista beni mahvetti tansiyonum 14-15 lerdeydi ki ailecek tansiyonlarimiz çok duşüktür bütun gece uyuyamadim bulantidan öğürmekten sanki beynime 2 kiloluk basınç yapmışlar bayılcak gibi oldum..doktorumu aradım ve yasmin ö erdi ilacı bıraktim 1 hafta sonra yasmine başlıycam

Ckolatakahve

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
3.230
2.677
Cerazette kullaniyorum ben dogum yapaldan beri. Kızım 11 aylik olacak. Memnunum. Ilk basta bi kac gun bas donmesi falan oldu sonra geçti.

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
ÜZGÜN
Pro Üye
10 Ağustos 2009
23.733
14.071
Spiral taktırın

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.197
16.351
Eşin niye korunmuyor ki? Ben erkek olsam eşim ilaç alırken bu denli zorlansa keyfimden ödün verirdim yani bi zahmet.

Agape25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
3.243
4.474
39
Ben uzun yıllar yasmin kullandım.Hiçbir yan etkisi olmadı bana.Bıraktığım zaman da hemen hamile kalabildim.

Halahask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
925
592
Qlarista bende kullandım koruma anlamında pek güvenilir bir ilaç değil yan etkileri biraz fazla vücutta su tutuyor ve iştah açıp kilo aldırıyor yasmin daha iyi bence

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
3.497
3.985
35
Bilemedim demek ki kisiden kisiye degisiyor. Kullaniyoruz aslinda da bakmayin hic iyi birsey degil ben de birakmayi dusunuyorum

Haklisin canim ama ikinci cocuk istemiyoruz kullanmak zorundayim

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
3.497
3.985
35
Qlarista bende kullandım koruma anlamında pek güvenilir bir ilaç değil yan etkileri biraz fazla vücutta su tutuyor ve iştah açıp kilo aldırıyor yasmin daha iyi bence

Çok fena yan etkileri canim yasmin ona nazaran daha iyi evet

Pelin_aldmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
3
0
19
Arkadaşlar merhaba sevgilimle adet bitiminden 2 gün sonra ilk seksimizi yaptık prezervatif ile korunduk ilk seksimiz olduğu için kanadı tabiki daha bi gün geçti yapalı ama korkuyorum hamile kalırmıyım ertesi günü hapı kullanmalımıyım ama şöyle birşey var ertesi günü hapının ilerdeki zamanlarda yan etkisi oluyormuş çocuk olmaması gibi mesela ne yapmalıyım seks esnasında prezervatif çıktı ama dışardayken yani akmışmıdır sonrasında sorun yaşarmıyım?

Yukarı Alt