Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Doğum kontrol hapını bıraktıktan ne kadar sonra adet görülür?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Gamze_Orkunum tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Gamze_Orkunum
  1. Gamze_Orkunum

Gamze_Orkunum Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    Merhaba sevgili kk üyeleri ben korunma amacıyla 6 aydır doğum kontrol hapı kullanıyordum, geçen ay son hapı da içtim ve adet gördüm (eylül 30) daha sonra hap kullanmadım hiç bir şekilde , ilişkim de olmadı bu süre içinde ama ben hala adet olamadım. Acaba hapı bıraktıktan sonra bu tür şeyler normal midir,?

2. 2 Kasım 2010
  3. TuRuNCu

TuRuNCu Guru Üye

Ödül Puanları:
    438
    canım bende hapı bıraktıktan 35 gün sonra regl oldum ve tam 11 gün sürdü.Hapı bıraktıktan sonra böyle gecikmeler olabiliyor.Eğer içiniz rahat etmeyecekse bi doktora görünün.

4. 2 Kasım 2010
  5. Gamze_Orkunum

Gamze_Orkunum Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    içim rahat etmiyor aslında ama buradan da yorumlar almak istedim, acaba ben mi gereksiz yere panik yapıyorum acaba diye

6. 3 Kasım 2010
  7. TuRuNCu

TuRuNCu Guru Üye

Ödül Puanları:
    438
    Eğer bi doktora gitmek veya test yapmak seni rahatlatacaksa hiç durma derim.Bu "acaba"lı düşünceler insanı çok yoruyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.