Doğum kontrol hapının yanlış günde kullanımı

Eylul900090

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2019
16
4
24
İyi akşamlar ben yasmin kullanıyorum fakat pazar yazan hapı yutacağıma salı günü yazanı almışım sorun oluyor mu bu şekilde?

Halahask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
449
288
Pazar günün kü ve salı günkü hapın içeriği aynı mı oranları ve içeriği aynıysa sorun olmaz diye düşünüyorum.

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.646
2.130
Uzun sure o ilaci kullandim ilacin her tanesi ayni. Sadece gunu gunune kullanilmasi cok onemli oldugu icin gunler yaziyor. Yarin pazartesi yazan hapi ic o sekilde devam et ama kutuyu bitir mutlaka

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 67 gün kaldı.

Bebeğiniz bugün doğmuş olsa, baş parmağı anne karnındayken emilmekten dolayı hissisleşmiş olabilir. Bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış olsada bu evrede bebeğinizin iç organları ve dokuları daha işlevsel olmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bu nedenden dolayı, kalsiyum, proteyin, demir, B-Kompleks vitaminleri, çinko, A vitamini, ve kolik asit alımı sizin ve bebeğiniz için hala çok önemlidir. Bebeğinizin kalp atış ritmi dakikada yaklaşık 120-160 arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Karakarsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
623
1.130
Yarın pazarı kullansam olmaz mı?
Evet yarın pazari, salı günü de pazartesiyi içeceksiniz. Boylece çarşamba gününe geldiğinizde çarşambadan devam etmiş olacaksınız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-08-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 250 gün kaldı.

Embriyo bu evrede 3 ayrı doku katmanından oluşmakta ve bebeğin organ ve hücreleri bu 3 katmandan meydana gelecektir. Her bir hücredeki genetik plan, hücreye ne yapması gerektiğini, bebeğin vücut gelişim talimatlarını ve sırasını geçirir. Fakat bu gelişim süreci hem genetik hem de çevresel faktörlerin birlikte etkileşimine bağlıdır. (Beslenme ve annenin alışkanlıkları gibi)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt