Doğum kontrol hapının yanlış günde kullanımı

Eylul900090

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2019
16
4
24
İyi akşamlar ben yasmin kullanıyorum fakat pazar yazan hapı yutacağıma salı günü yazanı almışım sorun oluyor mu bu şekilde?

Halahask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
384
230
Pazar günün kü ve salı günkü hapın içeriği aynı mı oranları ve içeriği aynıysa sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-11-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 1 gün kaldı.

Bu noktada bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15 dir. Yaklaşık bu yağın %80 i bebeğin derisinin altında biriken yağlardır. Geri kalan %20 oranındaki yağ ise organlarda ve kas dokularında bulunur. Kilo almanız son haftalarda yavaşlamış hatta tersine kilo vermeye dönmüş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.646
2.128
Uzun sure o ilaci kullandim ilacin her tanesi ayni. Sadece gunu gunune kullanilmasi cok onemli oldugu icin gunler yaziyor. Yarin pazartesi yazan hapi ic o sekilde devam et ama kutuyu bitir mutlaka

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt