Doğum kontrol hapının yanlış günde kullanımı

Eylul900090

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2019
16
4
24
İyi akşamlar ben yasmin kullanıyorum fakat pazar yazan hapı yutacağıma salı günü yazanı almışım sorun oluyor mu bu şekilde?

Halahask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
455
289
Pazar günün kü ve salı günkü hapın içeriği aynı mı oranları ve içeriği aynıysa sorun olmaz diye düşünüyorum.

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.648
2.137
Uzun sure o ilaci kullandim ilacin her tanesi ayni. Sadece gunu gunune kullanilmasi cok onemli oldugu icin gunler yaziyor. Yarin pazartesi yazan hapi ic o sekilde devam et ama kutuyu bitir mutlaka

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Karakarsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
666
1.191
Yarın pazarı kullansam olmaz mı?
Evet yarın pazari, salı günü de pazartesiyi içeceksiniz. Boylece çarşamba gününe geldiğinizde çarşambadan devam etmiş olacaksınız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-08-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 243 gün kaldı.

Bu sıralarda, yolk kesesinde bulunan kök hücreler bebeğin vücudunun arka duvarına geçerler. Bu kök hücreler bebeğin üreme yolunu oluşturacaklardır. Ay sonuna kadar bebeğinizin gelişiminde büyüklük ve fiziksel çok büyük değişiklikler olacaktır. 5 gün içinde, döllenmiş yumurta halinden 10.000 kat daha büyük olacaktır. Gerçekte bir pirinç tanesinden daha büyük değildir. Sabah bulantılarınız var ise kraker yemek size yardımcı olacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt