Dogum kontrol haplariyla gögüsü büyüyen varmii???

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
57
MRB BEN ECE 19 YAŞINDAYIM SON ZAMANLARDA KÜÇÜK GÖGÜSLÜ BAYANLAR KADIN DOGUM HAPLARIYLA GÖGÜS BÜYÜTTÜGÜNÜ SÖYLÜYORLAR GERÇEKTENDE BÖLE OLANINIZ VARMI ?? VEYADA KADIN DOGUM HAPI KULLANIRKEN GÖGÜSÜ BÜYÜYEN İLACIN ADINI YASSN ÜTFENNNNNNN:eek:kaydirigubbakcemile2lülülülülülüşutarafagitti

doremi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben böle bişeyi duymamıştım hiç canım.

ceyda_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
MRB BEN ECE 19 YAŞINDAYIM SON ZAMANLARDA KÜÇÜK GÖGÜSLÜ BAYANLAR KADIN DOGUM HAPLARIYLA GÖGÜS BÜYÜTTÜGÜNÜ SÖYLÜYORLAR GERÇEKTENDE BÖLE OLANINIZ VARMI ?? VEYADA KADIN DOGUM HAPI KULLANIRKEN GÖGÜSÜ BÜYÜYEN İLACIN ADINI YASSN ÜTFENNNNNNN:eek:kaydirigubbakcemile2lülülülülülüşutarafagitti
SAKIN INANMA :1no2: canım ben kullandım ama malesef hıc oyle bısı olmadı :1no2:keske olsaydı:eek::roflol:kaydirigubbakcemile3

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Pro Üye
Emoji Skoru
7
Ben evlendikten sonra biraz büyüme oldu ama ilaçmi etkiledi bilemem canim..

elifyaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım bende yasmin kullanıyorum ve benimde gösüslerim hapı içtiğim sürede felaket şişiyo büyüyor ama sonra o yedi günlük arada eski haline geri dönüyo doktorum hapın yan etkisi olduğunu söyledi ama herkeste aynı yan etki olmayabiliyormuş

poyyeb

2. dereceden bilinmeyenim :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
500
Güzelim ben 1 yıllık evliyim evet benimkilerde çok küçüktü sadece korunmak amaçlı doğum kontrol hapı kullandım evet gerçekten büyüdüler hemde 75 ken 80-85 beden arası oldu.ama kesinlikle sen kullanma. Adı zaten doğum kontrol hapı. İlacın bende yan etkisi olmadı. ama hormonlarla oynadığı için sakın diyorum. Herkeste aynı etkiyi göstermeyeceğini doktorlar söylüyor zaten ben de bunu yaptı ama başkasında kıllanma falan yapıyormuş doktorun söylediği. Büyüteyim derken yogi olursun bak söylemedi deme.

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Cnm benim bir arkadaşım ginera diye bir d.kontrol hapı kullanıyor ve göğüslerinin bayağı büyüdüğünü söyledi bende bu ay kullanmaya başladım bu ilacı daha 7 gün oldu benimde göğüslerim felaket hassaslaştı herhalde büyüyolar diye ...

Aselim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
318
büyüyo degildirde belki hapin tesirinden sisiyordur ve sonradan yine iniyordur tipki hastalancagimiz zaman sisip hassaslastigi gibi olabilir ben duydum bazilarinda hapin sayesinde büyüdügünü ama bu her insanda ayni etlkiyi yapmiyo diye biliyorum...

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
57
Cnm benim bir arkadaşım ginera diye bir d.kontrol hapı kullanıyor ve göğüslerinin bayağı büyüdüğünü söyledi bende bu ay kullanmaya başladım bu ilacı daha 7 gün oldu benimde göğüslerim felaket hassaslaştı herhalde büyüyolar diye ...
CANM SENİN DEDİGİN GYENELLE HERALDE BENİM ARKADAŞIMDA ONDAN KULLANMIŞ VE 3 GÜNDE GÖGÜSLERİ ŞİŞİMİŞ GÖGÜSLERİ KÜÇÜK DİE DOKTOR VERMİŞTİ ŞİMDİ BENDE KİST ÇIKTI O PROBLEMLER BİTSİN ARAŞTIRICAM O İLACI KULLANMAK İSTİORUM O İLACI ÇÜNKÜ GÖGÜSLERİM ÇOK KÜÇÜKKK :1no2:senağlama

sevgi okyanusu

tek taşımı o aldı:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
doktor göğüs küçük diye ilaç veriyomu bizim bi arkadaş gitmişte doktora böle boş şeyleri kafanıza takmayın demiş yazamam falan demiş aslında yazsa ne güzel olur benimde derdim o yönde:eek:

Yukarı Alt