• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Doğum Sonrası Çatlak İçin Ürün Önerisi

mujgantanriverdi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2017
6
0

Birçok hamile bayanda olduğu gibi hamilelik ve doğum sonrasında oluşan çatlak ve sarkıklık için önereceğimiz ürünlerimiz bulunmaktadır. Gerçekten düzenli kullanımda gözle görülür şekilde, görüntüde düzelme ve faydasını göreceğiniz ürünlerimiz LR aloe Vera ile sizlere en iyiyi sunmaktadır.
LR Aloe Vera Sprey , Dermaintense ve Algetics Duş Peelingi bu görevi çok güzel yerine getirmektedir.Çatlaklarınız yok olurken kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve mutlu hissedeceksiniz.
Ürünleri denemek isterseniz bir mesajınız yeterli size her zaman yardımcı olmaya hazırım.

KULLANIMI: Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Aloe Vera Dermaintense ürünlerini her gün sabah ve akşam kullanmanız gerekiyor.Spreyi sıkıp kurumasını bekledikten sonra Dermaintense kremi masaj yaparak sürmelisiniz. Algetics Duş Peelingi haftada 2 defa pleeng eldiveni ile birlikte kullanmanızı tavsiye ediyorum.Pleengin cilt yenileme özelliği olduğu için burada amaç çatlak olan deriyi yok edip alttan sağlıklı deri olarak çatlakların giderilmesine fayda sağlamaktır.

Not: Doğum sonrası çatlaklar normalde kalıcı ve derin cilt yırtığı olduğu için ve cilt tipleri farklı olduğu için herkeste %100 sonuç verecek diye bir garanti vermiyoruz. Tamamen deneyerek görmeniz lazım. Herhangi bir yan etkisi yoktur.
Makale bana aittir.
 

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
41.035
116.833
@mujgantanriverdi,
sitemizde ürün satışı, reklamı, lr vb markalarda alt kadro oluşturmak için üye toplamak, referans numarası vermek, satış sitesi, instagram, facebook, blog, telefon numarası ve mail vermek yasaktır.
 
Yukarı Alt