dogum sonrasi catlaklar

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
1.915
1
bendede çatlak var oglumda olmuştu şimdi ikizlere hamileyim varın sonrasını siz düşünün ahh ahh

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.010
10
kizlar anne olduk anne olmamizla beraberinde pek cok seyimiz deyisti benimde karnimda catlaklarim oldu ilk coxccugumda o morariklar zamanla geciyo belirsiz hale geliyo yakindan bakilinca gorunuyor kizlar.ama ben uc ay once kizimi dogurdum .tekrar mosmor oldular belirginlestiler .sanirim bir sene suruyor beyazlamalari catlaklarin.ben senelerdir bir care bulamadim.onlarla yasamayi ogrendim.cunku hic bir care yok.

lale24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
6
0
selam arkadaslar benim olumdan kalan catlaklar nasil gidere bilirim lütfen yardimci olursanis memnunolurum

manolya29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
15
1
ben actistretch kullanıyorum şimdilik çok memnunum. baya iyileşme var. renklerdeki solgunluk çok belirgin. rejenne kullanıp memnun olan arkadaşlar da var ama ben o ürüne pek ısınamadım nedense.

yaxgxmur82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
52
2
:teytey:arkadaslar istanbulda hangi hastanede su da doğum var?bilen varsa lutfen cevaplasın. tesekkur ederim

kxixzxixl_melek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
103
6
rejene kullananlar var forumda onlarda işe yararsa kullancam bende
bir arkadaşta contactubex önermiş
o kremin adını bnde duydum hemşire arkadasım söyledi.ama işte catlaklar çaresi yok die pek aldırmadım.sizden duydum.alıp denicem bn.olmuyo böle yaaaa.buruş buruş oldum.yaslım teyzeler gibi.çok asırı kilo aldım ve cok zayıfladım.:çok üzgünüm:alıcam inş olur ne diyelim.

cansu_cansu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
44
1
arkadaşım verdiğin bilgi için sağol öncelikle. ama merak ettiğim, çatlakların çok erken müdahale ettiğin için mi geçti. benimkiler beyaz renkte, 4-5 senelik çatlaklar.sence bende de işe yarar mı? bir de, strivectin-sd adlı kremin tanıtımında, kaç senelik olursa olsun iyileştirir diyo.ama eczacı, ancak % 50 si geçer beyaz çatlakların diyo. şimdi senin tarifini uygulamak istiyorum, düşüncelerini almak istiyorum. cevap yazarsan sevinirim.

cansu_cansu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
44
1
strivectin'in tanıtımında, çatlaklar kaç senelik olursa olsun iyileştirir diyo. beyaz renkli çatlaklar tedavi edilmiyo deniyo ya, kafam çok karışık kızlar ya.bişey daha duydum, isveç şurubu!!!!!! nasıl uygulandığını tam olarak öğrenmem lazım:1rolleyes:

cansu_cansu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
44
1
ben actistretch kullanıyorum şimdilik çok memnunum. baya iyileşme var. renklerdeki solgunluk çok belirgin. rejenne kullanıp memnun olan arkadaşlar da var ama ben o ürüne pek ısınamadım nedense.
peki çatlakların beyaz mıydı, kırmızı mı? yani eski mi yeni mi arkadaşım??? ben de sipariş verdim de o kremi.

Yukarı Alt